[ANKIETA] Czy wyłączyć system odznak?

  • Wyłączyć system odznak na całym forum.
  • Zostawić system odznak bez zmian (włączony).

0 głosujących

Jak to sama ankieta bez dyskusji?

Jak dla mnie odznaki te tutaj, czy te na portalu są dobre bo motywują do aktywności - choć wiadomo że niektórych to nie motywuje wcale… tutaj trzeba klikać głęboko w profil aby je zobaczyć, wiec można śmiało zlikwidować - i tak nikt ich nie widzi - wiec po co to komu? :slight_smile:

P.S. Odznak może nie być ale chociaż globalny licznik postów użytkownika przy avatarze by się przydał - Zawsze to jakaś informacja dla autorów wątków o stażu czy doświadczeniu odpowiadających. - a są tutaj ludzie naprawdę ogarnięcie w temacie IT.

6 polubień

Odznaki są i nie przeszkadzają. :wink:

3 polubienia

A mnie drażnią. Jeśli muszą być, to trudno, ale jeśli można z nich zrezygnować, to ja oddaję głos za ich wyłączeniem.

1 polubienie

Z całym szacunkiem ale ilość postów nie jest tożsama z posiadaną wiedzą. Na forum znajdziesz osoby z niewielką ilościa postów, które udzielają się w mniejszym zakresie za to bardzo konkrentnie, jak i takie których licznik postów rośnie odwrotnie proporcjonalnie to jakości ich wypowiedzi.

Raczej byli, ale przez złych moderatorów zostali przepędzeni :wink:

2 polubienia

Jeśli wyłączysz to co z odznakami grup, czy w ogóle nie będą tworzone żadne grupy ?

wyłączyć. Spadnie zajętość RAMu. @tomekb się ucieszy :slight_smile:

1 polubienie

Do kiedy trwa ankieta i czy jej wyniki będą wzięte pod uwagę przez administrację?

Biorąc pod uwagę wyniki głosowania: system odznak ZOSTAŁ WŁAŚNIE WYŁĄCZONY.
Może zostać włączony ponownie w przyszłości, po dopracowaniu.

CC @Areh @tomekb

4 polubienia

Jak w sejmie. Ale nie będę płakał. Albo mi aurora zauważalnie szybciej ładuje forum… a to bezcenne :slight_smile:

1 polubienie

Mnie to bez różnicy czy odznaki będą czy nie, tak więc, z braku odpowiedniej opcji, wstrzymuję się od głosu.

To niczego nie zmieni więc można wyłączyć albo i nie

Dopóki odznaki z forum nie będą pokrywać sie z rangami na portalu - wyłaczyć.

@SebaZ Akurat takiemu pomysłowi jestem przeciwny. Rangi na portalu za mielenie jęzorem i gównoburze nie mają żadnego znaczenia dla forum i mogą kogoś wprowadzać w błąd.

2 polubienia

Nie rangi a odznaki widoczne w profilu. Skoro na forum dostajesz achievement za “pierwszą wiadomość prywatną” itp. to dlaczego portalowe odznaki mają być niewidoczne? Są prawdziwsze niż te z forum :stuck_out_tongue:

Tutaj nie brakuje odznak/archivementów tylko statystyki rozwiązanych tematów, polubień postów, czy ilości napisanych postów - to wszystko nie zostało nawet zmigrowane z poprzedniego forum. Oglądając taką statystykę użytkownik może już mieć jakiś obraz czy dana osoba jest wiarygodna i czy brać pod uwagę jego poradę. Ilość napisanych komentarzy na portalu moim zdaniem jest nieistotna, bo nie mówi o niczym forumowiczom.

3 polubienia

wyłączyć, bo jest mocny bloatware tutaj

albo przynajmniej ukryć tak, żeby ci co chcieli to sobie powłączali

Może by tak zamknąć już ten temat i ankietę, skoro odznaki zostały już jakiś czas temu wyłączone?

1 polubienie

Ankieta jest zamknięta od dawna :wink: