Anti-Virus FREE - co wybrać?

Jaki darmowy program antywirusowy wybrać? AVG Free; Avast! Free; Kaspersky Free; Ostatecznie Bitdefender Free (wolałbym coś po polsku; Kaspersky Free ma być niedługo po polsku…)

Od kilku miesięcy używam Panda Protection - wersja 18.01. Program lekki, po polsku; nie mam uwag, czyli jestem zadowolony.

1 polubienie

Ja i moi znajomi od wielu lat dla Win7/8/8.1 Panda Protection i nie ma problemów. Dla Win10 - Windows Defender i też nie ma problemów.

2 polubienia

Też miałem Pandę Protection 18 i nie było problemów - ale te reklamy…

Gdzie? Jedna na dzień to problem?

Myślałem też o Avast! lub AVG - ale szczególnie o avg ostatnio opinie niezbyt dobre…

Dla mnie tak… Ale chyba się je dało wyłączyć “Pokazuj wiadomości PANDA” na OFF i chyba ich nie było…

Daj spokój! Chcesz mieć muła czy komputer?

Moi rodzice mieli formata i informatyk wgrał im AVG Free - współczuję im… Ja Pandę lubię, bo jest lekka… Chwilowo mam 30dniowy McAfee LiveSafe - wgrali na start do laptopa…

I ten ICH laptop z AVG mi się zawiesił - świeżo po formatce i wyczyszczeniu (wewnątrz laptopa xd)

A o jakim systemie operacyjnym mówimy? McAfee to sobie daruj spokojnie.

A co sądzicie o Kaspersky Free?

Laptop ASUS A540L z Windows 10 Home… znaczy się on był na starcie, a ja ostatnio przywracałem ust. fabryczne z pewnych powodów i znowu się wziął ten McAfee jak na starcie

4gb ram, intel core i3, nvidia geforce (chyba 920m), HDD 1TB

Odinstaluj tego McAfee, bo to żart. Zostaw tylko Windows Defender. Skonfiguruj go pod siebie w ustawieniach i wsio!

1 polubienie

Usunę go jak się skończy (zostało dni:22)

A Kaspersky Free/Bitdefender Free?

Dwa dni temu był podobny temat.

Nie polecam, Kaspersky próbuje wszystko przepychać przez swoje serwery, a bitdefender ma bardzo ograniczoną ochronę w wersji free.

Miałem Avasta, który mnie wkurzał. Przesiadłem się na Comodo nieuznającego Dobrychprogramów ale sobie poradziłem i jest OK. Polecam.

1 polubienie