Anti-Virus FREE - co wybrać?

(puf2104) #1

Jaki darmowy program antywirusowy wybrać? AVG Free; Avast! Free; Kaspersky Free; Ostatecznie Bitdefender Free (wolałbym coś po polsku; Kaspersky Free ma być niedługo po polsku…)

(osykosy) #2

Od kilku miesięcy używam Panda Protection - wersja 18.01. Program lekki, po polsku; nie mam uwag, czyli jestem zadowolony.

(Astor44) #3

Ja i moi znajomi od wielu lat dla Win7/8/8.1 Panda Protection i nie ma problemów. Dla Win10 - Windows Defender i też nie ma problemów.

(puf2104) #4

Też miałem Pandę Protection 18 i nie było problemów - ale te reklamy…

(Astor44) #5

Gdzie? Jedna na dzień to problem?

(puf2104) #6

Myślałem też o Avast! lub AVG - ale szczególnie o avg ostatnio opinie niezbyt dobre…

(puf2104) #7

Dla mnie tak… Ale chyba się je dało wyłączyć “Pokazuj wiadomości PANDA” na OFF i chyba ich nie było…

(Astor44) #8

Daj spokój! Chcesz mieć muła czy komputer?

(puf2104) #9

Moi rodzice mieli formata i informatyk wgrał im AVG Free - współczuję im… Ja Pandę lubię, bo jest lekka… Chwilowo mam 30dniowy McAfee LiveSafe - wgrali na start do laptopa…

(puf2104) #10

I ten ICH laptop z AVG mi się zawiesił - świeżo po formatce i wyczyszczeniu (wewnątrz laptopa xd)

(Astor44) #11

A o jakim systemie operacyjnym mówimy? McAfee to sobie daruj spokojnie.

(puf2104) #12

A co sądzicie o Kaspersky Free?

(puf2104) #13

Laptop ASUS A540L z Windows 10 Home… znaczy się on był na starcie, a ja ostatnio przywracałem ust. fabryczne z pewnych powodów i znowu się wziął ten McAfee jak na starcie

(puf2104) #14

4gb ram, intel core i3, nvidia geforce (chyba 920m), HDD 1TB

(Astor44) #15

Odinstaluj tego McAfee, bo to żart. Zostaw tylko Windows Defender. Skonfiguruj go pod siebie w ustawieniach i wsio!

(puf2104) #16

Usunę go jak się skończy (zostało dni:22)

(puf2104) #17

A Kaspersky Free/Bitdefender Free?

(zbigg47) #18

Dwa dni temu był podobny temat.

(krystian3w) #19

Nie polecam, Kaspersky próbuje wszystko przepychać przez swoje serwery, a bitdefender ma bardzo ograniczoną ochronę w wersji free.

(Jaziko) #20

Miałem Avasta, który mnie wkurzał. Przesiadłem się na Comodo nieuznającego Dobrychprogramów ale sobie poradziłem i jest OK. Polecam.