Antywirus!

(Lukasz) #1

Witam!! Mam problem...jakiego antywirusa byście mi proponowali do mojego komputera??? Chodzi mi o dobry antywirus.Mój sprzęt to:Procesor AMD ATHLON 2000 XP Płyta główna MSI KTV4-A Karta graficzna ATI RADEON 9550 Pamięć 256 MB Kingston System operacyjny Windows 2000 professional SP4 Czekam na wasze odpowiedźi! !!

(Musg) #2

ja tego ci proponuje:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=29207

szkoda ,ze dalej sobie z nas jaja robisz ,ale widze ze tobie wolno :slight_smile:

(Lukasz) #3

Jakie jaja...o co ci chodzi??? Z mks.virem 2005 już z nim skończyłem...może i miałem pirata,bo pożyczyłem go od kolegi..i nie wiedziałem z jakiego źródła jest ta płyta.Dlatego dzisiaj odinstalowałem sobie tego Mks.vir i szukam dobrego antywirusa już do kupienia w sklepie(bo przekonałem się,że lepiej jest jak sie ma pełną wersje programu) ma się większe możliwości) A za tamto wczoraj przepraszam.

(Idealny3) #4

hmm dopiero wczoraj miałeś pełną wersje mks vira, ni szkoda ci kjasy na tyle antyvirów?? przecież mks z aktualką na rok koło 200 zeta kosztuje :D:D:D

i nagle ci sie antyvir odwidział?? już wiem z pomocy technicznej dostałes info że musisz zmienic sobie na innego antywira bo oni ci nie pomoga, mimo że kupiłeś pełną wersje :smiley: hahaha

PS> jesteś żałosny

Tak nas kłamiesz i jeszcze czekasz na porady?? chyba na tym forum już ci nikt nie pomoże :slight_smile:

(P.Piotrek) #5

Może jeden z tych TUTAJ

Zależy jakiego chcesz: bezpłatny czy płatny ??

Jeśli bezpłatny to BitDefender (w jęz. ang.) lub Avast (w jęz. pl.) !!

Jeśli płatny: to zależy ile masz kasy i jakiego producenta preferujesz !!

(Lukasz) #6

Wole płatny,bo jest bardziej skuteczniejszy.Tzn. nie wiem dokońca jakiego producenta mam wybra,ale wolałbym dobrego,i przedewszstkim,żeby nie mulił mi kompa.

(Idealny3) #7

to kup sobie symanteca norton antyvirus 2005, sam go kupiłem w piątek ostatnio, dałem prawie 250 zeta, ale warto było, program super i nie muli kompa :slight_smile:

(Lukasz) #8

Słyszałem o nim wiele dobrego.Chociaż słyszałem,też że Kaseprski ma najlepszą skutecznośc.

(Idealny3) #9

kaspersky to kicha , niby w rankingu kś miał 1 miejsce, a norton 3, jednak oni oceniali również to czy łatwo sie instaluje, pomoc w języku polskim , przedewszystkim pod tymi kryteriami kasper nabił sobie punkty, co do skuteczności jak porównywałem sama skuteczność skanu to lepiej wypadł norton , atuż za nim antivirenkit potem kasper ... tak więc te oceny kś nie pochodzą tylko z samych testów skutecznośći ale i też dawali punkty za funkcje ...jeszcze raz polecam nortona

(Lukasz) #10

Wiem o czym mówisz,mam ten numer gazety komputer swiat,no tak ale skutecznośc usuwania chyba wirusów,to ma większośc na 100% tylko wiesz co mnie zdziwiło??........dalekie miejsce pandy...a przecież panda jest na całym świecie znana jako dobry antywir.Chciałbym ci też przypomnie,że norton ma kilka luk,poczytaj sobie trochę o nowościach w świecie wirusów.

(Idealny3) #11

tak ma luki które są aktualizowane na bieżąco, i skuteczność ma lepsza od kaspra, i wogule jest lepszy , miałem kasperskiego też pełną wersje ale licencja już mi sie skończyła bo kup[owałem go rok temu , jak zakupiłem nortona i skanowałem system nortonem to wykrył mi 27 wirów, których kasper nie widział , i obiecałem sobie że więcej kaspra nie zainstaluje :slight_smile:

(Lukasz) #12

Do idealny3 a co myslisz na temat Pandy Titanium Antywirus 2005 w teście KŚ zajeła chyba ona 6 miejsce,jeśli się nie myle???

(Idealny3) #13

tak zajeła 6 miejsce, też dobry antywir ale jednak lepszy norton 2005 , miałem pande jest ok, powinni jej dać 2 miejsce albo góra 3, dlatego te testy w kś mnie dobiły, wogule to powinno byc tak :

1.norton

2.panda

3.antyvirenkit

4.kasper

no ale zrobili jak zrobili, jak chcesz to napisz do mnie na gg, dam ci pare ciekawych wskzuwek

(szop pracz) #14

Mam Nortona IS 2005, ale teraz testuję Kasperski 5.0.227. I na samym początku wyłapał mi wirusy których Norton nie widział. Dodam, program ten mam od 2 tygodni i od 2 tygodni nic mi nie wlazło do kompa. Przy nortonie zawsze coś tam łapałem. Jedyne co mnie niepokoji to brak komunikatów o zaatakowaniu komputera. Ale już niedługo wracam do Nortona z przyzwyczajenia i sentymentu. No, bo w końcu zapłaciłem za niego pieniądze.

(Spectatorx) #15

Proponuję Ci polski: AntiVirenKit 2005, jest niezawodny, a taki sprzęt jaki masz jest ciężko zamulić.

Inni napewno będą ci proponować Northona-powiem tylko tyle: każda wersja ma jedno niedopracowanie którego chyba nigdy nie naprawią, bo lubią handlować badziewiem. Dokładnie chodzi mi o to, że Northon często, a nawet za często wykrywa jako wirusy programy, które są źle napisane. Dlatego wywaliłem go dawno temu przez okno.

Powiadam Ci-pobierz z tej strony AntiVirenKit 2005. Piszą, że to jest wersja 30 dniowa, ale tak naprawdę używam go cały czas w pełnej, tylko tyle, że nie mam wykupionej aktualizacji sygnatur wirusów. Jak chcesz się więcej dowiedzieć (cena, czy coś innego) to zajrzyj na stronę producenta: http://www.gdata.pl

Northon niech ucieka z każdego kompa jak najszybciej! ! !

(szop pracz) #16

Spectator kup choćby jajnowszy numer Komputer Swiat str. 8 Top 10 na tych 10 programów są trzy Nortony. To chyba coś mówi? I tak jest od dawna niechce mi się przewracać wszystkich numerów to bym ci powiedział od kiedy. Każdy program antwirusowy ma jakieś braki. A wszystko zależy od tego co złapiesz i czy regularnie pobierasz aktualizację.

(Musg) #17

wiec nadaje sie tylko do kosza.

Po co ci antywirus bez aktualizacji?

(Lukasz) #18

Norton to taki STEREOTYP którego wszscy używają....tak jak np.Windowsa

No ale nie którzy mówią,że lepszy jest Norton,a nie którzy,że Kasperski.

(March02) #19

ja ci polecam ten

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=989&t=30

sam go uzywam i nie narzekam :slight_smile:

(Edgarmks) #20

Polecam Panda Antyvirus Platinum 2005 :smiley: !!