Aplikacja poczty win8 + konfiguracja z klawiaturą

Witam,

zakupiłem sobie klawiaturę wireless comfort 5000 i przed zainstalowaniem sterowników po wciśnięciu guzika z pocztą otwierała mi się aplikacja poczty, teraz po zainstalowaniu sterowników do klawiatury jak wciskam przycisk poczty to otwiera mi się microsoft outlook, a chciałbym żeby mi otwierało aplikację tą z windowsa, w ustawieniach klawiatury mogę podać ścieżkę dostępu do klienta poczty, ale niestety nie wiem gdzie się znajduje odnośnik do tej aplikacji, jeżeli ktoś zna rozwiązanie tej sytuacji lub wie gdzie mam szukać ścieżki dostępu i podzieli się tą informacją to z góry dziękuję,

pozdrawiam

lazu_pl ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Cześć

Sprawdź lokalizację:

no więc odnośnie ścieżki C:\Program Files\WindowsApps , znalazłem gdzieś necie że tam instaluje aplikacje, ale to dalej nie jest kompletna ścieżka, potrzebuje ścieżkę bardziej precyzyjną bo są tam odnośniki do bing.maps, bing.search itd itp. nie ma czegoś co miało by w sobie nazwę mail.

Jest cały folder windows communications apps ale exe trudno w nim znaleźć oprócz LiveComm, które w trybie desktopu uruchomić się nie chce :frowning:

dostałem maila ze strony wsparcia Microsoftu i odpisali mi coś takiego:

Szanowny Panie,

Dziekujemy za kontakt z Centrum Obslugi Klienta Microsoft.

W odpowiedzi na Pana zgloszenie prosze o przeslanie dodatkowych informacji:

  1. Numer telefonu kontaktowego.

  2. Identyfikator produktu klawiatury (w formacie XXXXX-XXX-XXXXXXXX-XXXXXXX)

  3. Dokladna nazwe systemu operacyjnego (wraz z informacja o wersji jezykoweji bitowej)

  4. Informacje, czy posiada pan nosnik ze sterownikami, czy byly one pobierane z naszej witryny.

  5. Informacje, o posiadanym komputerze (PC/Mac)

  6. Czy komputer dziala w domenie, czy jest samodzielnym stanowiskiem?

  7. Czy posiada Pan prawa administratora na komputerze?

Sa to niezbedne dane do utworzenia zgloszenia technicznego. Nasz inzynier bedzie mógl bezposrednio pomóc Panu w rozwiazaniu tego zagadnienia.

W przypadku dodatkowych pytan lub watpliwosci prosze o kontakt.

jak poradzę sobie z innymi problemami z kompem http://forum.dobreprogramy.pl/wgranie-biosa-xpress-install-does-not-suport-t521041.html to napiszę do Microsoft, a potem podzielę się tym co mi napisali.

“C:\Program Files (x86)\Windows Live\Mail\wlmail.exe” Taka ścieżka jest przynajmniej u mnie. Win 8 x 64