Archiwalne wątki

Jak to jest?

Wchodzę na forum do działu np. Na luzie. Na liście tematów mam temat "nauka angielskiego…"

Wchodzę w temat, piszę coś, a po jakimś czasie moderator wywala mój post do śmietnika. Jak rozumiem dla tego, że napisałem w temacie archiwalnym. To poniekąd rozumiem, choć nie do końca może.

Tyle, że wchodząc w temat nie sprawdzam za każdym razem dat. Zakładam, że wątek który pojawił się na górze jest aktualny i kogoś interesuje. Więc piszę.

Co jest nie tak? Że pojawiają się wątki archiwalne na początku listy?

Już conajmniej dwie takie sytuacje miałem.

Sam  to zauważyłem, post w którym napisałeś nie spadł zgodnie z datą ostatniej odpowiedzi przed wydzieleniem, tylko nadal wisi prawie na samej górze. Niestety  to kolejny bug skryptu tego forum.

O to właśnie chodzi.

Nie to że zależy mi na tym co napisałem.

Tylko, że wolałbym poświęcić czas na coś bardziej produktywnego, niż pisanie postów, które wylądują w śmietniku.

Tak, owszem - poniekąd jest to mija wina, bo nie patrzę na daty - ale tak uczciwie - kto zawsze kontroluje daty?

Niech to może stanie się jakimś postulatem dla adminów aby wziąć problem na warsztat.

Hej,

Faktycznie wyglądało tak, jakby nie odświeżyła się baza SQL z lista wątków w dziale. W każdym bądź razie udało się wyrzucić temat tam, gdzie jego miejsce - na niemal koniec działu. Napisałem posta, po czym go skasowałem i zaskoczyło. :slight_smile:

Pozdrawiam,

@Dimatheus

Dzięki za reakcję. Tyle że problem nie dotyczy tylko tego tematu. O ile dobrze pamiętam podobna sytuacja miała miejsce w dziale Grafika w temacie dotyczącym składu gazetki. Szczegółów nie pamiętam.

Niemniej jest to znak na jakiś problem ogólnosystemowy, a nie jednostkowy wybryk forumowego kodu :slight_smile:

Trzeba by znaleźć źródło problemu, bo przecież nie o to chodzi by pojedynczo osuwać wyskakujące stare wątki.

Nie chcę aby administracja źle mnie zrozumiała. Nie czepiam się. Zresztą nie mam zbyt dużej wiedzy fachowej w tym zakresie aby się wymądrzać. Zwracam jedynie uwagę na problem z jakim się spotkałem.

Dobrze pamiętasz, sam wydzieliłem ostatnio kilka postów z archiwalnych tematów i wątki nie trafiły na swoje miejsce, tylko dalej widniały jako najnowsze w danym dziale.

O ile jestem w stanie zrozumieć, że coś w nowym skrypcie może nie działać, tak nie potrafię zrozumieć, że nikt z tym nie zrobi wreszcie porządku. Nadziei na pozytywną zmianę niestety nie widzę.

 

Hej,

Wiem, wiem - to raczej działanie objawowe, a nie przyczynowe. Tutaj rękawica leży po drugiej stronie serwera. I mam nadzieję, że w końcu ktoś ją podniesie i stanie do boju z forum i koniecznymi na nim zmianami.

Pozdrawiam,