Artefakty i problemy z kartą graficzną

Witam mam problem. W niektórych grach występują błędy takie jak kolorowy dym itp. Mam kartę graficzną ATI Radeon HD 4850. Z czym to może być związane? Sterowniki mam ze strony producenta ale jeśli ktoś wie jakie są na 100% sprawne prosiłbym o link. (Są poprawnie zainstalowane. Poprzednie usunięte. Resztki przeczyszczone i na to dopiero te które mam zainstalowałem) Są to bardzo nieprzyjemne błędy. No i przy uruchamianiu niektórych z gier wyskakuje błąd z informacją że muszę mieć kartę np. Radeon HD 4800 Series. lub Radeon HD 4850 Series. minimalnie aby w to grać … To Jest Moja Karta :evil: … te gry działały przed formatem na tej samej karcie.

Mam 4 gb RAM proszę o pomoc.

Najpierw sterowniki do chipsetu zainstalowałeś, a później do karty graficznej?

Tak. Ogólnie komp działa błędy występują w 48% gier.

-czasami się zdarzają takie problemy przy zasilaczu , który nie podaje wystarczającej ilości prądu…ale…

ale?

Kupić nowy?

Ten co jest ma 250 V.

Dziwnie gdybyś w Polsce używał innego. Markę i model zasilacza podaj. Jeśli masz możliwość sprawdzenia swojej karty na innym komputerze, to zrób to.

nowy-komputer-artefakty-zawieszania-t423703.html

asosna1 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Taki tytuł jest dobry ? :smiley:

ach jestem zielony… to nie o to chodziło. Jutro sprawdzę ten zasilacz…

Dodane 22.04.2013 (Pn) 14:31

Chodzi mi tylko o przetestowanie portu PCI Express do którego podłączona jest karta. Bo gdyby to była wina zasilacza to były by inne problemy a nie artefakty w całym obrazie. - cytat z linku.

Co do linku… tam jest napisane że artefakty są na całym obrazie i są zdjęcia całego obrazu uszkodzonego u mnie są tylko niektóre elementy zamienione w artefakty np. dym. obraz w większej części jest ok. postaram się wrzucić coś żeby pokazać …

Dodane 22.04.2013 (Pn) 14:31

Karty sprawdzić nie mogę…