ASG -AirSoft Gun dla początkujących

A więc może będziemy mieli zamiar zakupić sobie taki sprzęt, i pobawić się :stuck_out_tongue:

Co polecacie dla początkujących?

Tak do 50zł, żeby obczaić sprawę… Chyba że się bardzo nie opłaca, to więcej.

Myślałem nad Shotgunami za koło 50zł. Mają od 1 do 1,2J więc nawet nawet…

Za 50zł to możesz kupić jedynie pistolet sprężynowy. Broń długa czyli karabiny itp poniżej 300zł to chińskie szroty. Najlepsze wyroby ma firma TM no ale jest droga. CM lub CA też są dobre i można za 400zł kupić AK 47/74/ Rodzina M16 i wszelkie Shot-guny. Dobra snajpierka to wydatek 600-800zł. To nie jest tania zabawa.

Za 50zł możesz kupić Pistolet. Beretta 92, Sauer P226, Colt M1911, itp. Tym też da się pobawić. Weź 5 kolegów, kupcie sobie po pistolecie, okularach i można sobie postrzelać. Jak się spodoba to dla początkującego dobry jest AK. 400zł ok.

www.sklep.airsoftguns.pl <-- Nigdy tu nie kupuj!

www.specshop.pl <-- oh yea :slight_smile:

Ja kupiłem shotguna za 70 zł i mi się po dniu rozwalił.

Kup jakiś pistolet ze specshopu TM.

Corin , a co sadzisz o tym?

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product … METAL.html

Chciałem go zamówić.

A co do shotguna za 70zł. Nie dziw się że popsuł się po jednym dniu. Shotguny są od 300zł + (dobre)

o, ktoś ten temat odkopał… :stuck_out_tongue:

Wiem, widziałem Shotguny za kilkaset zł, ale ilość f/s nie jest aż o tyle większa.

A kupiłem replikę Remingtona M47, po prostu nie chciałem tracić kasy, jeśli nie wiem czy mi się spodoba… :slight_smile:

SpecShop który podałeś jest dla osób które siedzą w ASG od dłuższego czasu.

W dniu 14.05.2008 , o godzinie 0:22 został dopisany post przez walker123

sk91 , tanią broń ręczną nosi na lewo i prawo… kulki znaczy się ^^

Pewnie jakaś malutka sprężyna w środku, ja średnio w temacie - Ale bym nie brał.

No tak ale to jest boczniak, główna broń to chce sobie kupić AK 74 za 500zł. Tą postrzelam na 50m a boczniakiem na 20m. Widziałem też fajna snajperkę M24 ale za 1200zł ;/

No ta snajperka to chyba classic army. Kup AK 47 Cymy . Zasięg całkiem niezły. Kumpel ma i mi nawet postrzelać dał. Niezłe cacko.

Mi się nie podoba AK 47 :stuck_out_tongue: Wole AK 74.

Zamówiłem właśnie SIG Sauer P226 full metal.

Co do tego colta… W/G mnie jest taki sobie. Szukałem takiego TM ale już chyba wycofali ;/ :(. Jest fajny Desert Eagle HWC spring za 250 zł. To jest gnat :slight_smile:

A Jericho 941 widziałeś gdzieś?

Niestety nie.

http://k43.pbase.com/u23/mr_twitch/larg … ho9412.jpg

Piękny jest ten Jericho. Bardziej poręczny desert eagle na 9mm parabellum :smiley:

A może znacie jakieś fajne pistolety jeszcze?

Np. Beretta 96 FS TM na specshopie

btw. A mogłbyś mi wytłumaczyć to “www.sklep.airsoftguns.pl <-- Nigdy tu nie kupuj!” ?? Zamówiłem tu P226 xD

Jak usunąć ten post?

:?

Corin , a dlaczego chcesz go usunąć? Po prostu wytłumacz mi dlaczego ten sklep jest zły, zamówiłem tam guna i nie chce potem żałować. na dostawę czekam już 4 dzień i jestem … ;/

Przysłali mi rozwaloną replikę po 2 tyg. a post chcę usunąć bo jest podwójny.

No ja już czekam parę dni ;/

Air Soft Guns to dobry sklep ale przesyłka lipna…

Ja zamówiłem sobie Ak-47s którego już nie ma i berette FUL METAL (która bardzo polecam)

A na przesyłkę czekam już ponad tydzień.Dzwoniłem do nich parę razy i często wykręcali się np:Już skompletowaliśmy ASG wysłaliśmy do UPS(bo tak sobie zamówiłem)powiedzieli żebym do nich zadzwonił dzwonie a oni do nas nic nie przyszło… :confused: na drógi dzień przysłali mi e-maila że mają ale nie mają czym wysłać ;/