Ashampoo Burning Studio 2010 - DVD RW nie można skasować

Pobrałem Ashampoo BS 2010 i nie mogę skasować DVD RW…

Czemu ?

A kasowana płyta jest wielokrotnego użytku? Jeśli nie, to na zwykłej płycie nie da się skasować raz zapisanych danych

Ona jest RW…

Nagrałem pliki i wszystko jest OK, ale nie czyta mi ich komputer… To już kolejny problem :confused:

Spróbuj skasować w innym programie lub w systemie .

W NERO też nie dało rady… Ale odinstaluję i ponownie spróbuję… A jak wtedy nie da rady :?:

Tak dla pewności spisz dokładnie parametry i oznaczenia tej płyty, oraz płytę i podaj do tematu.

Druga sprawa to długą już tą płyte katujesz nagraniami i kasowaniem ?

Pokaż zdjęcie tej płyty, był już na tym forum wątek o płytach DVD RW, które nie są RW, tylko jej symbol to sugeruje nieuważnemu kupującemu.

Nie… Tylko raz nagrałem…

Kupiłem w REALu…

Exttreme

DVD+R 4,7GB x16speed ultra compatible

Skoro x16 to nie jest RW, żaden producent nie produkuje tak szybkich płyt RW, dałeś się nabrać :wink:

Ile ona kosztowała?

A tu jest wątek na ten sam temat:

nie-mozna-skasowac-plyty-dvd-t410795.html

I wszystko na temat , nie jest to płyta wielokrotnego użytku , pamiętaj na przyszłosć że płyta wielokrotnego użytku ma mieć oznaczenie DvD+/-RW ,a nie np. DvD+/-R RW i nie kosztuje 1 zł tylko ceny płyt wielokrotnego użytku dobrych jakości zaczynają się od 5zł wzwyż.

Scan płytki :smiley:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a6a … ef1ad.html

Wszystko jasne, ta sama sytuacja jak w wątku, który podałem wcześniej.

To jest płytka DVD+R.

PS,. Nie kupuj takich wynalazków, firmowa płytka (np. Verbatim, TDK) nie jest dużo droższa a dużo trwalsza.

ok. dzięki :slight_smile:

Jeszcze jest jeden taki temaz z problemem :confused: