Asystent pobierania

Jaki styl, taka łopata, ale bez wytycznych. :stuck_out_tongue:

To pod Revealer Keylogger

@fiesta - W tym temacie wrzuciłeś użytkowników do jednego wora, obstajesz za karaniem szkodliwym softem za nieświadomkę, dlatego nawet nie mrugałem na stronę… a spostrzegłem Twojego posta, gdy już zostałem obs drugim.

Ktoś komuś sprzedaje wirusy i wmawia, że to jego problem. Takie tam tagi - Sprzedać, ożenić, wrazić…

@fiesta - starasz się nam na siłę wcisnąć poglądy redakcji, które to poglądy są (jak widać po komentarzach) bardzo nie trafione (aby nie powiedzieć mocniej).

Bogdan ma rację - wrzucasz wszystkich do jednego wora. Nie jest to ok. Tak btw. na jakiej podstawie to robisz?

I tak, moje opinie są moimi opiniami i nimi pozostają dopóki nie zaznaczę inaczej.

Mam nadzieję że dyskusja na owy temat zostanie poruszona na zbliżającym się ColdZlocie przez zaproszonych użytkowników, a nie zginie losem zapomnienia. 

Również mam nadzieję że szybko coś zostanie zrobione z tym problemem bo na forum nie ma innych tematów poza usuwaniem syfu serwowanego przez dp. Mam nadzieję że zdążą się z tym uporać zanim któraś konkurencja podłapie temat i w zasadzie słusznie obsmaruje ten portal po całości

na fixitpc takowy temat już wisi od dawna…

fakt faktem iż fixitpc jest to forum bardzo niszowe, a sprawie trzebaby narobić rozgłosu na jakimś bardziej poczytnym forum (z dużą ilością UU)

@eranet, skoro masz własny serwis to może tam się wypowiadaj.

 

 

Jestem ciekaw co to za forum :slight_smile: I może ci też zapewnimy rozgłos :smiley:

 

 

I nadal tu jesteś :slight_smile: Chcesz się wylansować na DP czy co ?

Ja mam tylko taką sugestie dla redakcji, zmieńcie nazwę z Asystent pobierania na Asystent Zaśmiecania. Przynajmniej będzie uczciwie.

1 polubienie

Ha ha, bardzo trafna uwaga :slight_smile:

coś się tak mnie uczepił… :?:

doczep się do redakcji, tym bardziej, że jest o co…

 

Wreszcie  nazwałeś  to  co robisz/(cie) po imieniu.

 

Pangrys nie  ma  takiej potrzeby, zna inne metody i zaręczam ci że o niebo skuteczniejsze …

Powiedz nam jak Ty to robisz?

Polecając znajomym pobieranie programów z tego portalu, za każdym razem tłumaczysz im aby nie używali asystenta zaśmiecania?

 

Jak ja to robię ? KLIK

Wystarczy uważnie przeczytać …

widzę próbę zwalenia odpowiedzialności/winy na nas… najpierw broicie (AP) a później ogon pod siebie i sru…

Po prostu nie wiecie co powiedzieć, a przyznać się jest za ciężko. Ot co…

Niszczycie resztki Waszego wizerunku…

Czytałem kiedyś ten Twój wpis. Spoko jest ale pytałem fiesty bo się tak strasznie denerwuje, że niepotrzebnie w ogóle piszemy o tym asystencie zaśmiecania.

@Piotrek_20 

Mnie bardziej zastanawia postawa eranet, który szuka tylko okazji jak się wypromować. Też uważam, że AP to w obecnej postaci rzecz niedopuszczalna ale czekam na spotkanie z Redakcją na CZ i tam, mam przynajmniej taka nadzieje, uda się rozjaśnić sytuację.

Do tego czasu groźby usera eranet traktuję jak niepotrzebne ujadanie, które i tak niczemu nie pomoże.

imho bardzo potrzebnie… a im większe próby manipulacji ze strony modów/redakcji tym powinniśmy więcej pisać…

Płacz im na maila a nie nam na forum. Widziałeś kogoś z redakcji tutaj?

Właśnie …

Redakcja robi co chce i ludzie nie mają na to wpływu tym bardziej ci tutaj zebrani, chcesz płakać to idź na portal.

@up,

wypraszam sobie !

 

mam prawo do własnej opinii oraz jej wyrażania co właśnie czynie.

Zadałeś sobie chociaż pytanie dlaczego jest ten wątek? oraz ten cały szum wokół AP? Gdyby redakcja nie była zaślepiona to jedyną dopuszczalną reakcją na ten syf byłoby usunięcie reklam (a najlepiej całego AP)…

 

I licz się ze słowami! jakie groźby? przykłady konkretne proszę.

 

Skoro Ci się AP nie podoba, dlaczego o tym nie piszesz tylko zajmujesz się kontrą moich wypowiedzi, co?

A może po prostu jesteś fanboyem redakcji?

Zapewniam Cię  ze  to nie my “broimy”    :stuck_out_tongue:

Jestem  nadzwyczaj  spokojny, właśnie zaczynam dwutygodniowy urlop i nie  są w stanie mi tego zakłócić żadne posty na  forum.

Nie  twierdzę że niepotrzebnie, ale sposób  w  jaki   to jest  robione świadczy  o  tym że  zależy od  tego zależy wasze przyszłe życie.

 

Wybaczcie ale nie mam ochoty na zabawy  w “Rejtana”

 

Tadeusz_Reytan_rozbiory_Polski_malarstwo

 

:stuck_out_tongue: