Atak terrorystyczny w Polsce :]

Taki luźny temat :slight_smile:

W Polsce niemożliwe są zamachy bo:

jak ktoś zostawi walizkę samą, to w 10 sekund ją ukradną,

jak arab wyjdzie z mieszkania to dostanie w pierwszej napotkanej bramie,

zamachy na pociągi też nieprzejdą, bo maja takie opóznienia, że ciężko zsynchronizowac atak,

rządu też raczej nie obalą bo i tak jego dni są policzone.

organizacja zamachu wymaga współpracy jakiegoś (jakiś Polaków). A w takim przypadku Polak będzie miał swoje pomysły na zorganizowanie zamachu, podzieli się informacją z kumplami przy piwie, a przy okazji spróbuje opchąć semtex na stadione 10lecia, arabom zostawiając dla niepoznaki kilo marcepanu z plasteliną. Kupi tańsze wyposażenie bez VATu, sam spróbuje coś skonstruować. A na koniec nie przyjdzie na spotkanie, bo będzie mecz, poprzedniego dnia zapije albo żona go zamknie w pokoju.

pozdro :slight_smile:

he he :lol:

Dobre, ale jak by chcieli zorganizować to by był :smiley:

PS. U nas niema zabardzo na co robić ataki :slight_smile:

No i wlasnie.Lepiej zeby nie :!:

dobre podsumowanie tego co w dzisiejszych czasach jest wyprawiane w Polsce =/

A co oni by mieli takiego u nas zaatakować ? Sejm ? Belweder ? Pałac Kultury ? Sklep Monopolowy ? W Polsce nie ma ciekawych rzeczy do atakowania… :slight_smile:

Byle mi nie zestrzelili nadajnika na Gubałówce,albo (o zgrozo) krzyża na giewoncie :shock:

Wydaje mi się, że coś się szykuje.

Droga Orzesze-Gliwice wygląda od jakiegoś czasu tak,

jakby były na niej przeprowadzane ataki rakietowe…

Może trwają ćwiczenia… :?

atakiem maja byc, plany dotyczace konstrukcji modelu poloneza rocznik 2006

najnowszy model.Chca je zniszczyc najwieksze koncerny swiatowe,bo sa przecieki ze nowy polonez to moze byc wlasnie- to

ale rama by była jak by terroryści porwali samolot i w palac kultury by próbowali trafic i by nie trafili chyba by mi zwieracz pościł :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nie trafili by, bo przecież stery by odpadły, pozatym gdzie tam samolot w zime odpali :smiley: w dodatku na moim lotnisku w GLIWICACH tam jest jedna awiotenka przedwojenna, bez okien tylko jakaś folia, a jak wystartuje to już jest radocha na pół śląska :smiley:

Wiesz na ślasku jest ekskluzywny port lotniczy w Katowicach, byłem kiedys szkoda ytlko ze samoloty tam tylko stoją i jeden pas ale nazywa sie port, pozdro dla Knurowa mam obok full rodzinki :wink:

Hehe Dobre. Zresztą nie tylko na niej. ;]

jest jeszcze coś koło Zakopanego B… cośtam nie pamiętam. Byłem tam kiedys bo rodzinka z Niemiec przyleciała 10 samolotów stoi, około 60 maszyn czyści pas, a jak samolot przyleciał to się prawie wyje*** [hyhyhy] bo w jedny miejscu było za ślisko [lol] dobrze, że ten pas tam mają taki duży 8)

A ja mieszkam zaraz obok lądowiska Helikopterów :lol:

a ten tekst to sam wymyśliłeś czy masz z jakiejś stronki :-o ??

często coś tam lata :smiley: uważaj bo może planują tam zamach :>

Zabezpieczajcie kompy :!: Atak terrorystyczny może nastąpić przez Internet. Nie otwierajcie mail’ów od nieznajomych. Uważajcie na listy z wąglikami.

:hahaha: Mój komp jest odporny na wąglika :stuck_out_tongue: Poczytajcie sobie kawał o talibach prubujących zaatkaować polskę, ale niestety pod koniec są wymęczeni i wycięczeni :x :lol: Ciekawe dlaczego :lol: :lol: :smiley:

Widze ze podchodzicie do tego tematu luźno, szkoda bo to nie jest smieszne i pytanie brzmi nie co zaatakuja tylko czym. mieszkam w londynie i już 3 razy widziałem jednostki rzadowe, zablokowane ulice w obrebie 500m, i gości w skafandrach z trupia czaszka na plecach i maskami, chyba z 20 ich tam było na dodatek czesc zakryta namiotem i policji chyba cała gwardia plus czwerwona flaga na wysokosci ok 50 m na wozie strazackim, naprawde zaczałem sie bać bo tutaj to jest z tym przechlapane, kazdy sie boi broni bilogicznej a nie w co uderza. Oby sie to nigdzie nie przytrafiło