Atletico czy Real - czyli kto wygra LM?

Mój typ to remis do przerwy 2:2 oraz rzuty karne w których wygra lepszy czyli Real ;]

Bo jak mogłaby przegrać drużyna która zniszczyła Bayern w Monachium w półfinale :slight_smile: ?

 

Ktoś się wybiera do Lizbony na ten mecz :stuck_out_tongue: ??

 

Skoro to “dróżyna” to jak  najbardziej przegrać może :stuck_out_tongue:

Bardzo ładny post z hómorem :wink:

A co do autora, to polecam przeglądarkę http://www.mozilla.org/pl/firefox/new/ która informuje nas o błędach językowych.

Wszędzie ci wirtualni kibice zagranicznych dr u żyn. Jakaś plaga :) 

no po tym co pokazał real z bayernem trudno myśleć inaczej;]

 

 

ale atletiko wie jak grać z realem to bedzie po prostu zacięty pojedynek;]

Atletico 2-1 :slight_smile:

Poprawiłem, sorry za tego byka. Przeglądarka wszędzie wskazuje błędy - jedynie na tym forum ma z tym problem. To nie jest oczywiście wina przeglądarki tylko moja :slight_smile:

Real nie wygrał w lidze z Atletico . Oba kluby w lidze zaliczyły wpadki tracąc punkty :stuck_out_tongue: będzie wyrównany pojedynek :slight_smile:

Trzymam kciuki za Atletico…czas najwyzszy aby Real “zjadł snickersa i przestał gwiazdorzyć”… :slight_smile:

Przestaną gwiazdorzyć jak w końcu wygrają coś w Europie po 12 latach.

Liga Mistrzów rządzi się trochę innymi prawami niż liga, więc nie wyciągałbym daleko idących wniosków z końcowej tabeli.

Jo rzym z okolic Poznania i kibicuje czynsto Kolejorzowi :wink:

 

:wink:

Chyba się zgniłych kartofli najadłeś…

Nie ważne kto wygra. Niech wygra lepszy (dobrze że to nie Barca)

 

www.alanex-radom.pl

Atletico właśnie pierwsze trofeum zgarnęło…

 

Pyrów :wink:

Ja jestem za atletico :stuck_out_tongue:

Atletico bez Costy może być ciężko, ale i tak obstawiam 1:1 i potem karne :smiley: A kto wygra, to już ciężko jest stwierdzić :wink:

Oby nie było błędów sędziów rodem z ligi niemieckiej, gdzie piłka była z bramki wykopywana, a bramka była nie uznana czy innej fazy pucharów europejskich, gdzie pewien ślepy polski napastnik kopie głowę leżącemu piłkarzowi i nie ma za to kary (zresztą nie pierwszy razy robi taki numer).

 

Niestety rzadko można spotkać w miarę czyste i uczciwe mecze, zobaczymy jak tutaj będzie. 

To pretensje do mafii z UEFA/FIFA, która wzbrania się jak może przed wprowadzeniem podglądu video dla arbitrów. 

No lipa będzie jak mecz będzie przesądzony przez błędy sędziów … Oby był jakiś ogarnięty, chociaż w dzisiejszych czasach trudno jest sędziować aby nie było kontrowersji