Avatar - Byliście już w kinie? :P

W ostatni piatek stycznia byłem na Avatarze 3d w koszalińskim Multikinie. Wrażenia? To najbardziej niesamowity film jaki widziałem w życiu! Wciskające w fotel efekty (kilka razy przyłapałem sie na siedzeniu z otwartymi ustami; raz nawet wyciągnąłem rękę po latające nasienie xD - ci, którzy byli, wiedzą o co chodzi) interesująca, chociaż dość oklepana fabuła, świetna muzyka… trzy słowa: IDĘ JESZCZE RAZ xD konkretnie już jutro.

A wy? Byliście? Pójdziecie? Zastanawiacie się? Moim zdaniem nie ma po co :stuck_out_tongue:

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: =D> =D> =D> =D> =P~ =P~ =P~ =P~ =P~

Mój brat był, moi rodzice byli, a ja nie byłem :P. Jakoś mi się nie chciało. Ale wiem, że na prawdę warto. Szkoda, że w kaliskim kinie ten film nie jest w 3D. Ale i tak będzie się trzeba wybrać.

Tak, byłem. 1,5 miesiąca temu. Orange IMAX w Cinema City Manufaktura (jedyny IMAX w Łodzi i ponoć jedyny cyfrowy w Polsce).

W Multikinie cyfrowe 3D też wyglądało świetnie, polecam :stuck_out_tongue_winking_eye:

A dostaliście stanów depresyjnych albo lękowych od tego filmu? Czy może to zwykła gadka szmatka.

Żadnej depresji, żadnych stanów lękowych - wyszedłem TYLKO pod wielkim wrażeniem efektów i (SPOILER! !!

Zgadzam się że efekty niesamowite ale fabuła do przewidzenia po 10 minutach filmu i tak naprawdę nie ciekawa

nie pomyliłeś czasem filmów ? :smiley: :^o

Nie, miałem na myśli to ośmiornicowato-meduzowate nasionko drzewa przelatujące tuż przed mym nosem =)

Już za 4 godziny jade na Avataaar ![-o<

Przereklamowany film, żałuje wydanych 21zł w IMAX-ie w Łodzi. Fabuła oklepana na maxa, niektóre wątki przynudzały, drugi raz bym nie poszedł, na pewno to nie jest film roku. Dobra reklama i 3D zadziałała że ten film tyle zarobił

no troszku lipny film sam w sobie ale warto było iść jedynie dla efektów, które i tak właściwie to IMHO nie sa aż tak rewelacyjne jak je twórcy opisywali i jak media się nad nimi rozwodzą…

dla efektów są gry komputerowe imo :d

Ale takich efektów w grze raczej nie uświadczysz. Telewizory przystosowane do filmów i transmisji 3D dopiero wchodzą na rynek. Monitory i gry z grafiką 3D (tzn. taką oglądaną przez okulary) będą zapewne jeszcze później.

Chętnie bym poszedł, jednak Kinoplex w Kielcach ma przebudowę i jest zamknięty na 2 tygodnie #-o

Najbliższe kino w Krakowie :smiley:

A ja nie byłem i jakoś specjalnie mi się nie chce iść :smiley:

Wróciłem przed godziną. To JEST film roku - piękny świat, klimat, mimo wszystko genialne efekty… i morał :smiley: Więc dla niezdecydowanych - I D Ź C I E !

Ja osobiście odradzam, byłem w Multikinie na wersji 3d efekty hmm no są całkiem niezłe ale to nie jest to o czym mówią w reklamach. Fabuła banalna ;/ Jak mi to ktoś mądrze powiedział “film o smerfach w kosmosie” ;]

JA osobiście nie byłem :stuck_out_tongue: Podobno dużo szumu narobił ten film, chociaż sam oglądają zwiastuny nie byłem zachwycony… niebieskie stwory… to nie dla mnie :D, ale u nas, bo mieszkam w Ostrołęce, to jest kino z jedną salą i nie będzie napewno w 3d ;(

Skoro jest kino z jedną salą to prędzej dadzą właśnie tylko 3D niż 2D. To będzie takie samo 3D jak w multipleksach w dużych miastach (Cinema City, Silver Screen, Multikino). Różnica jest dopiero w kinach IMAX, tam jest bardzo duży i zaokrąglony ekran, przez co efekt 3D jest lepszy.

IMAX orange w katowicach, punkt 44 3D. Jak się siedzi w 3 rzędzie patrząc na ekran, którego nie ogarniasz w całości - jest super :smiley: Film ma bardzo fajne efekty, wcale nieprymitywny (jak często oceniam filmy sci-fiction). Bardzo mi się podobał (nawet trochę wzruszająca historia, można powiedzieć) i miło się go oglądało. Jak najbardziej polecam! Nie wiem czy jest taki fajny w 2D… No jak wyjdzie na DVD to zobaczę :stuck_out_tongue: