Babble

(Rafiqs) #1

Witam !!

(Asterisk) #2

Program jest darmowy.

Za darmo łączysz się z innymi jego użytkownikami.

Możesz dzwonić po całym świecie - stawka

1 pens za minutę, czyli ok 6 gr/min.

(system) #3

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba działa to podobnie jak skype... czyli darmowe są tylko rozmowy pomiędzy użytkownikami programu...

(Tomek Zamlynny) #4

moze to cos takiego http://forum.win-os.pl/babble-dzwonieni ... 10461.html

(Rafiqs) #5

Free to call fixed line numbers in the UK, USA Mainland,

Australia, New Zealand and Europe

ale to to chyba znaczy ze moge dzwonic za darmo :slight_smile:

Przed chwila wykonalem 2 polaczenia na tel. stacjonarne w Polsce i nic od nich nie kupowalem i smiga swietnie :slight_smile:

a probowalem na komorke, ale nie moge , bo mi pani mowi, ze nie mam dostepu, bo te sa juz platne

(Bjkaras) #6

REWELACJA!!

(Rafiqs) #7

http://www.babble.net/portal/support/s-pricing.php a tu mozna wpisac numer i sprawdzic czy cos kosztuje dzwonienie na niego. Trzeba wpisac tak, gdy dzwonimy do Polski: 004871numer na ktory dzwonimy. 71 to oczywiscie kierunkowy. Podobno do konca roku jest bezplatny, bo sa w fazie testow, a po nowym roku bedzie juz platny, ale Ci ktorzy sie teraz zarejestruja beda miec upusty :slight_smile:

Jak na razie slychac gorzej niz w Skype (przynajmniej u mnie), taz. ja slysze swietnie, ale mnie slysza jakbym dzwonil zza granicy. Bo tak wlasciwie jest, bo dzwoni sie przez Anglie chyba. Jakosc jest taka jak przez zwykly telefon.

(JARO 33) #8

Prosze napiszcie jak tam sie zarejstrowac ???

Nie znam za bardzo angielskiego,a chciałbym sprawdzic działanie tego programu.Przetłumaczcie mi to na polski: :oops:

Username:

Password:

Repeat Password:

Forename:

Surname:

Country:

Town/City:

Source:

*Promotional Code:

Username must be at least 3 characters long, lower case, alphanumeric and contain no spaces.

* indicates an optional field.

Z góry dziękuje. :oops:

(system) #9

(JARO 33) #10

Cały czas wyskakuje mi coś takiego.Oco tu chodzi? :oops:

Username must be at least 3 characters long, lower case, alphanumeric and contain no spaces.

(system) #11

To znaczy że albo wpisałeś zbyt krótki nick, albo użyłeś w nim niedozwolonych znaków

(JARO 33) #12

Sory że zawracam ci głowę ale co dalej:

Step 2 of 3

Address:

*Address cont'd:

*Address cont'd:

State / Province:

Postal/Zip Code:

Contact telephone number: - [czy to jest obowiązkowe?]

Email Address:

Note: A valid email address is required to activate your accoun

(Rafiqs) #13

ja wpisalem wszedzie "-" Tylko mail podaj prawdziwy, bo przysylaja link do aktywacji, ktory trzeba kliknac

(system) #14

W zasadzie konieczne jest tylko wpisanie prawdziwego adresu email. W pozostałe rubryki możesz wpisać cokolwiek

(Tomek Zamlynny) #15

nie mogę się zarejstrowac nie mogę przejść piewszej fazy rejstracji, a czy wam sie udało???

(system) #16

Mi się udało zarejestrować.

W którym konkretnie momencie pojawia się problem?

(Tomek Zamlynny) #17

na pierwszej stronie jak podaje NICK hasło itd prubowałem kilkanasie razy i nic

(system) #18

Pojawia się jakiś czerwony komunikat?

Jeśli tak to wklej go tutaj

(Tomek Zamlynny) #19

nic sie nie pojawia jak klikam next to znikaja wszystkie rubryki i trzeba ponownie wpisywac i tak wkoło

(system) #20

Może to będzie głupie pytanie...

ale nie klikasz przypadkiem odruchowo na "Cancel"?

Next jest tu z innej strony niż zwykle :slight_smile: