Babble

Witam !!

Program jest darmowy.

Za darmo łączysz się z innymi jego użytkownikami.

Możesz dzwonić po całym świecie - stawka

1 pens za minutę, czyli ok 6 gr/min.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba działa to podobnie jak skype… czyli darmowe są tylko rozmowy pomiędzy użytkownikami programu…

moze to cos takiego http://forum.win-os.pl/babble-dzwonieni … 10461.html

Free to call fixed line numbers in the UK, USA Mainland,

Australia, New Zealand and Europe

ale to to chyba znaczy ze moge dzwonic za darmo :slight_smile:

Przed chwila wykonalem 2 polaczenia na tel. stacjonarne w Polsce i nic od nich nie kupowalem i smiga swietnie :slight_smile:

a probowalem na komorke, ale nie moge , bo mi pani mowi, ze nie mam dostepu, bo te sa juz platne

REWELACJA!!

http://www.babble.net/portal/support/s-pricing.php a tu mozna wpisac numer i sprawdzic czy cos kosztuje dzwonienie na niego. Trzeba wpisac tak, gdy dzwonimy do Polski: 004871numer na ktory dzwonimy. 71 to oczywiscie kierunkowy. Podobno do konca roku jest bezplatny, bo sa w fazie testow, a po nowym roku bedzie juz platny, ale Ci ktorzy sie teraz zarejestruja beda miec upusty :slight_smile:

Jak na razie slychac gorzej niz w Skype (przynajmniej u mnie), taz. ja slysze swietnie, ale mnie slysza jakbym dzwonil zza granicy. Bo tak wlasciwie jest, bo dzwoni sie przez Anglie chyba. Jakosc jest taka jak przez zwykly telefon.

Prosze napiszcie jak tam sie zarejstrowac ???

Nie znam za bardzo angielskiego,a chciałbym sprawdzic działanie tego programu.Przetłumaczcie mi to na polski: :oops:

Username:

Password:

Repeat Password:

Forename:

Surname:

Country:

Town/City:

Source:

*Promotional Code:

Username must be at least 3 characters long, lower case, alphanumeric and contain no spaces.

* indicates an optional field.

Z góry dziękuje. :oops:

Cały czas wyskakuje mi coś takiego.Oco tu chodzi? :oops:

Username must be at least 3 characters long, lower case, alphanumeric and contain no spaces.

To znaczy że albo wpisałeś zbyt krótki nick, albo użyłeś w nim niedozwolonych znaków

Sory że zawracam ci głowę ale co dalej:

Step 2 of 3

Address:

*Address cont’d:

*Address cont’d:

State / Province:

Postal/Zip Code:

Contact telephone number: - [czy to jest obowiązkowe?]

Email Address:

Note: A valid email address is required to activate your accoun

ja wpisalem wszedzie “-” Tylko mail podaj prawdziwy, bo przysylaja link do aktywacji, ktory trzeba kliknac

W zasadzie konieczne jest tylko wpisanie prawdziwego adresu email. W pozostałe rubryki możesz wpisać cokolwiek

nie mogę się zarejstrowac nie mogę przejść piewszej fazy rejstracji, a czy wam sie udało???

Mi się udało zarejestrować.

W którym konkretnie momencie pojawia się problem?

na pierwszej stronie jak podaje NICK hasło itd prubowałem kilkanasie razy i nic

Pojawia się jakiś czerwony komunikat?

Jeśli tak to wklej go tutaj

nic sie nie pojawia jak klikam next to znikaja wszystkie rubryki i trzeba ponownie wpisywac i tak wkoło

Może to będzie głupie pytanie…

ale nie klikasz przypadkiem odruchowo na “Cancel”?

Next jest tu z innej strony niż zwykle :slight_smile: