Babble

strumienianin- mam prosbe czy mozesz u siebie utworzyć mi konto na adres email kama1981@poczta.fm

Jasne że mogę… a co z hasłem i nickiem?

podasz mi na prywatnym, czy przychodzi wraz z e-mail

Mi rejestracja przeszła bezproblemowo .

Jakość połączenia “do” jest kiepska za to “od” jest ok.

Ja już też,ale co dalej??

obecnie mam problem przy łączeniu wpisuje numer 0048095+ wybrany przez mnie 095 to moj kirunkowy i wyskakuje Call failed, pleas check the number and try again jak temu zaradzic???

Sciągasz program, instalujesz go i uruchamiasz

Klikasz --> Account --> Add

Wpisujesz kolejno:

  1. Twoją nazwę

  2. Twój_nick@babble.net

  3. Twoje hasło

i klikasz OK

Ale trzeba jakoś konfigurować ten program?

Numer kierunkowy wpisujesz bez zera…

czyli 0048 95

kamaa

095- bez zera . tylko 95.

dziekuje wam wszystkim jest oki

Wszystko wpisałem,zarejestrowałem się i nic.Wyskakuje mi coś takiego:

“Unable to register with the Babble network.Please check your username and password.” [Oco tu chodzi??]

his account has already been activated.

If you are still unable to place calls (subject to sufficient credit)

please feel free to submit a support request. - Co to znaczy??

See the logfile "D:\TATA\PROGRAMY[instalki]\Babble\babble.exe.log’for detalist. - Co to jest??

Sprawdz nick i hasło - być może pomylileś się przy jego wpisywaniu…

Słuchajcie, w końcu jest on darmowy czy nie?? a pozatym to skad moga wiedziec ze to pan x z miasta x z panstwa x dzwoni jak nie podalem powiedzmy adresu i telefonu??

Ja używam (od dawna) programu WWTelcoPhone - rówież możemy wykonywać połączenia na tel. stacjonarne za darmo! na komórki mi nie działa, ale z tego co czytałem różnie to bywa 8)

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic184348.html

Jest to adres forum, na którym rozmawiano o tym programie jest tu wiele porad itp.

Strona domowa programu(możemy pobrać go za darmo, lecz są tam także płatne oferty):

http://www.wipphone.com/

W programie Babble będzie można wykonywać połaczenia za darmo do końca tego roku. Od 2005 roku wszystko bedzie płatne :frowning:

W programie WWTelcoPhone mamy darmowe 30 minut na wykorzystanie, póxniej tsheba płacić. Czytałem, że nawet postawienie systemu nic nie daje, nie da sie mieć od nowa 30 minut :frowning: ale mi to wystarcza, nie dzwonie za duzo :stuck_out_tongue:

Mam ten sam problem chociaż na 100% wpisuje poprawne dane :evil: Co można z tym zrobić??

Ja musiałem dodać ręcznie Babble do firewala pandy aby przepusciła ten program.

Firewalla próbowałem wyłączać,ale niestety nic to nie dało :frowning:

Coś mi sie wydaje że serwerek wyłączyli albo nawał chętnych na darmoszkę . Teraz kumpel chciał sie zarejestrować i lipa.A ja to nawet sie połączyć nie mogę “Unable to register with the …”

Wczesniej było ok.

Spoko .Sprawdzimy jutro z ranka :slight_smile:

chyba cos robia na serwerze i zaraz powinni skonczyc