Babble

Niestety u mnie rowniez czesto pojawia sie ten komunikat, ale nawet jak to przejdzie, to i tak nie moge sie polaczyc… dialing, dialing, dialing… Coz - program jest w fazie testow i tyle

Ale i tak tylko do konca roku…

na ich stronie napisane jest, ze dopiero o 23 powinno chodzic. Ale dzis to mi juz nie potrzebne. Jutro sobie podzwonie jak tylko zalicze laborke z paliw…

Znowu działa. Możecie dryndać :lol: :gra:

Umnie tez :smiley: Gorzej jak przyjdzie jakis rachunek hehehe :slight_smile:

Co jest jak wybieram nr :

004881854**** To mi zaraz jakaś babka coś gada ??

zły numer albo płatny.

Już rozwiązany - aktywacja konta,

Co zrobić, jak nie mam mikrofonu a chcę, żeby głos rozmawiającego ze mną było słychać w głośnikach - da się tak zrobić ?

Zastosuj telepatię. :smiley: :wink: :wink: :wink:

Pytam poważnie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :evil:

Jak tamten drugi ma kompa to niech włączy gg. I odpowiadaj mu z gg a on niech mówi do słuchawki. :smiley: :wink: :wink: :wink:

ludzie nie wiem co jest grane ale ja dzwonie za darmo na stacjonarne

zarejestrowałem sie i dzwonie …

polecem korzystać póki można za FREE

a mikrofon kosztuje 8 zł …

Ludziska, rewelacja! !!

Czy to chodzi pod Win98SE?

http://www.babble.net/portal/support/s-windows.php z tego co tam wyczytalem to tylko pod 2000 i XP

Niech to ****** trafi! !!

Widze,że Billi G. robi wszystko aby uśmiercić jak najszybciej Win98 i napędzić sobie nowej kasy! !!

Dalej nie moge się połączyć :evil: :evil: :evil: :evil: Co jest?? Trzeba instalować te drivery do USB??

ja ich nie instalowalem i mi dziala. a co Ci sie pokazuje ?? te drivery to sa chyba do tego ich telefonu co mozna u nich kupic. Tak mi sie wydaje.

Ja instalowałem i działa.

“Unable to register with the Babble network”

Też tak myśle i dlatego nie instalowałem.

USBphoneserver nie instalujcie, bo to jest do ich telefonu.

Najpierw trzeba zarejestrowac sie na stronce nastepnie kliknac linka aktywujacego, ktorego przysla na maila. Po sciagnieciu programu (tylko Babble sciagamy, USB niepotrzebny) instalujemy, otwieramy, wchodzimy do zkladki “account”, wpisujemy po kolei:

nick

@babble.net

haslo (jakie podalismy przy rejestracji);

nastepnie klikamy OK, zaznaczamy swojego nicka i klikamy “use…” i czekamy, az nas polaczy z serwerem. I gotowe! Można dzwonic! Na Polske:

0048xxyyyyyyy, xx - kierunkowy,

czesto przy dzwonieniu bedzie pojawiac sie “call failed…”, ale to przeciazenie serwera, nalezy probowac dalej, az sie polaczymy. powodzenia :smiley: :slight_smile: