Babble

Dokładnie tak robiłem :roll:

Extra!Tylko jak się aktywuje to konto?A może te “wipphone” też działa tylko pod XP?

Odinstaluj babble i zainstaluj ponownie. Jezeli instalowales USB, to rowniez go odinstaluj i usun. Tak na wszelki wypadek, ale prawdopodobnie to nie jest to. Cos nie tak poszlo przy rejestracji. Wejdz jeszcze raz na emaila i kliknij tego linka, musi pojawic sie strona z duzymi czarnymi napisami “Account actived” czy cos podobnego. Od czasu do czasu pada im serwer tzn. jest chwilowo nieczynny i byc moze stronka, ktora ci sie wyswietlila byla jedynie informacją Babble o niedostepnym serwerze.

Jezeli to tez nie, to byc moze bledne haslo, bledny nick, musialbys sie ponownie zarejestrowac.

siema zainstalowałem wszystko ok (chyba ) klikam nr sobie i łaczy mnie i lipa tutaj odzywa sie jakas babka 5 sekund i pieprzy cos tam ze nieda sie połaczyc czy cos co mam zrobic:>???POMOCY! !!

Krora wkoncu strona jest dobra na ktorej moglbym sie zalogowac?? :?

Jaka strona?

po tych wszystkich instalkach …przedewszystkim podłączcie mikrofon i słuchawki.

O czym ty gadasz?? Jest tylko jedna strona.

Jak sie zalogowac??Sciaglem jzu ten program Babble i nie wiem co dalej?? :frowning:

Jeżeli pieprzy wam jakas babka przez 5 sekund, to calkiem mozliwe, ze po kliknieciu na linka aktywujacego, przyslanego wam na maila, nie weszliscie na strone z napisem “account activated”, tylko na inna, bo serwer byl zajety.

Jezeli pisze “call failed…” to serwer jest przeciazony i nie mozecie sie z nim polaczyc, trzeba probowac do skutku.

Napiszcie mi wszystko po lojeli co mam zrobic.Prosze :!:

powecie mie jeszec czmu jak dzwonie wieczorem! dzowni mi norlmalnei ale jak ktos odbieze sluchawke ja nie slysze i on nie slysy lmnie!! oczywisce sygnel ja slysze! !!

dodajesz swoj profil, wpisujesz login, haslo i hasa ;]