Ban IP, gra przeglądarkowa (miceforce)

Opisze tu cały mój problem. Otóż dostałam bana na grze przeglądarkowej. Transformice. Miałam konto i otóż to dostałam bana IP, pisze ze na 0 godzin a wejść nie mogę, dziwna sprawa. Otóż mam telefon, i udostępniam sobie internet z telefonu na laptop poprzez hotspot. No i szukałam wielu rzeczy w internecie jak obejść tego bana, i otóż sugerują zmianę IP. Nic mi nie wiadomo na tem temat. Nie wiem nawet czy komputer ( bez ingerencji internetu) sam z siebie ma adres IP, czy sieć go generuje, i otóż wpadłam na taki pomysł. Otóż w mojej rodzinie maja modem ( livebox) i wyczytałam ze one maja adresy IP zmienne. Czy jeśli zablokowało mnie na adres z mojego internetu, to podłączenie do innej sieci pomoże? Omine bana? Proszę powiedzcie, i zaproponujcie inne sposoby tylko krok po kroku, bo ja się nie znam na systemie za dobrze. Z góry bardzo dziękuje osobom które pomogą, ponieważ bardzo mi zależy na ominięciu tego bana a dokładniej na dostępie do tej gry.

Zmienne IP nie pomoże, na pewno to ban na konto i skoro coś się blokuje to rozwiązuj to z pomocą techniczną Transformice.

Używaj też oficjalnego klienta do gry bo tępią za używanie np. aplikacji nieoficjalnej (lub tej szybko porzuconej) dla androida.


Ban na IP (a zwłaszcza zmienne) mógł by poblokować przypadkowe osoby.

Nic nie rozumiem niestety… czyli co mam dokładnie zrobic? Ale podłączenie do INNEGO internetu z którego nie dostałam bana nie pomoże?

Ban nie jest na IP, czytałem już kilka wątków jak ktoś używa mobilnego internetu z różnych sieci i nie może grać.

Ale w sensie dostałam bana za złe zachowanie nie ukrywam i to nie jest nieporozumienie, chce ominąć tego bana

Wiec jest jakiś sposób na ominięcie tego, bo to bardzo dziwna sprawa, weszłam na telefonie z którego udostępniam internet i gra normalnie działa tyle ze konto zablokowane za złe zachowanie ale na laptopie pisze Żr ban IP czyli ze chyba zablokowali moje IP czyli zmiana go może ponoc

  • To blokuj szepty (/silence)
  • i może /fotnsize 100 (czat zniknie)
  • lub nieczytelną czcionkę
    • /font webdings
    • /font wingdings

Mniej nerwów i szansa na uniknięcie mute / bana / spamu od botów.

Zagraj na nowym koncie i sprawdzaj czy się odbugowało.

Ale ja dostałam za niecenzuralne nazwę bo dla żartu sobie dałam, PIWIEDZ JASNO. Jest jakoś sposób na ponownr wejście? Bo nawet strona logowania mi się nie wyświetla… wyglądasz na specjalistę wiec pomóż proszę bardzo mi zależy…

Jak wulgarny nick to cię nie odblokują, bo nie opłaca się za 60 złotych (= 1500 truskawek), ustawiać nowego (np. konto bez dobrych statystyk, nie jesteś wodzem plemienia).

Podobno jakbyś zmieniła na wulgarną to cofają do starej. Bez zwrotu truskawek / 60 złotych.

Ale nie rozumiesz mnie. Nie obchodzi mnie konto tylko chciałam po prostu wejsc na serwer. MNIE NAWET DO STRONY LOGOWANIA NIE PRKIEROWUJE TYLKOOD RAZU BAN. TO BAN SERWERU, KONTO CHCE ZAŁOŻYĆ NOWE ALE NA SERWER WBIĆ NIE MOGĘ, DOKŁADNIEJ JEST TO MICFORCE A NIE TRNSFOMICE.

Wyczyść sobie ciastka w przeglądarce, albo wejdź inną przeglądarką.

Próbowałam już 3 przeglądarki i żadna nie działa bo to IP BAN NA KOMPUTER, SERWER ZBANOWAL… ZY ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ KTOMI POMOŻE…

To zrestartuj telefon ( i jeszcze raz ciastka).

VPN - jak nie pójdzie to nie pograsz.

Hej,

To po tych wszystkich czyszczeniach połącz się przy pomocy tego łącza z TP i zobaczysz, czy faktycznie był to ban na IP.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Jakiego tp? Jak to zrobic… bardzo chce otrzymać pomoc

I bardzo chce podkreślić ze na telefonie mi normalnie serwer działa tylko na laptopie ( pragnę dodać iz to ten sam internet) wiec jak zmienić opłatka? Ktoś ma pomysł?

Masz już rozwiązanie, czego nie potrafisz zrobić?

Hej,

Skoro serwis na telefonie działa, a na laptopie, który korzysta z tego samego łącza, już nie, to pewnym jest, że nie jest to ban na IP tak, jak wcześniej już to koledzy sugerowali. Konieczne jest więc porządne wyczyszczenie przeglądarki, historii i ciasteczek.

Odnośnie TP miałem na myśli intranet z TP/Orange, czyli LiveBox’a, o którym pisałaś, że ktoś z rodziny ma.

Pozdrawiam,
Dimatheus