Bezsensowne zamieszczanie logów

no ale bez przesady, komp zdrowy i w ogóle a tu 50 logów dziennie czystych 8)

choc zdarzają się jeszcze te zawalone ale to co innego

no oczywiscie bez przesady , ja przeciez jak daje loga to co miesiac albo rzadziej :?

Topic o niczym. Ale dorzucę kamyczek do ogródka a mianowicie proponuję, aby takie naprawdę karygodne i wręcz bezczelne a przynajmniej nie pasujące do forum zjawiska jak:

wszystkie logi, zamieszczone - ot, tak sobie, kontrolne itp, czyli bez

wyraźnie opisanego problemu czy powodu, mogą być potraktowane jako sprzeczne

z regulaminem i skasowane , a ich Autorzy stosownie odznaczeni za zaśmiecanie forum.

były zdecydowanie i stanowczo napiętnowane. Autorzy postów z takimi logami powinni otrzymać dożywotni zakaz korzystania z forum. Powinni również natychmiast po otrzymaniu upragnionego nie przez nich ostrzeżenia odinstalować program HijackThis ze swojego komputera. Należy również rozważyć abuse. Ponadto dla każdego usera, który ujawni takie haniebne praktyki powinna być stworzona możliwość udzielania ostrzeżenia osobiście.

Całe szczęście, że gallus in suo sterquilinio plurimum potest chociaż nie wykluczam, iż niebawem może pojawić się inicjatywa równie sensownie uzasadnionego karania za zbyt długie dowcipy w topicu o dowcipach albo zbyt krótkie i mało wyraźnie opisanie problemu w dziale o problemach… :stuck_out_tongue:

Aż chciałoby się rzec: m…, cura te ipsum 8)

Update:

Wyjątkowy brak konsekwencji drogi moderatorze… Cały czas piętnujecie OT i namawiacie, aby prywatne zdanie w stosunku do innych userów wyrażać na PW podczas, gdy sam dajesz mi zły przykład.

Zalecam podwójną dawkę magnezu - łagodzi stres i zwiększa współczynnik tolerancji dla tych “gorszych” userów :smiley:

Oczywiście, oczywiście - o niczym innym nie marzę jak o estymie na forum :hahaha:

P.S. Przed “że” stawiamy przecinek… :stuck_out_tongue: (ale zapewne Twój błąd wynika z kilkukrotnego poprawiania własnego postu tak, aby jeszcze bardziej mi dopiec) :smiley:

EGZUL jak masz pisać pierdoły (pomimo że ubrane w łacińskie sentencje, BTW myślisz że to doda Ci estymy na forum :PPP ) to lepiej wcale nie pisz, będzie większy pożytek :arrow: nie bedziesz przynajmniej nikogo drażnił swoim tandetnym sarkazmem :twisted: :twisted: :twisted:

Zastanawiam się czemu to ma służyć ??

Złączono Posta : 23.10.2005 (Nie) 23:05

to trochę tak jak by powiedzieć że komputer należy skanować tylko w tedy jak jest widoczny problem a w tedy nie raz jest już za późno na interwencję , jeżeli Ci którzy zajmują się sprawdzaniem logów stwierdzą że już nie dają rady ze sprawdzanie to po prostu sobie odpuszczą . Jeżeli chodzi tu o obciążenia bazy forum to są inne działy w których jest wiele bezsensownych wpisów.

Jeżeli w/w stwierdzenie powoduje ripostę w stylu

To moja reakcja jest zupełnie naturalna i nie bardzo mi

się podobała,czemu właśnie dałem wyraz tym

stwierdzeniem i chyba jasne, do kogo skierowanym


Dlatego twierdzę,że chyba wszystko jest jasne


Zakładając ten topik chciałem jedynie uświadomić niektórym z Was,

że zupełnie niepotrzebnie zaśmiecają forum.Natomiast użyte

stwierdzenie wyrażnie sugeruje, jak nalezy interpretować

linkowany wyżej Regulamin, bo dla mnie sytuacja jest jasna.

Jest to zwykłe ostrzeżenie


Osobiście uważam, że narzędzie Hijack This jest wielce pomocne

w szukaniu przyczyn złego funkcjonowania komputera.

Natomiast nie widzę sensu w grzebaniu w systemie dla samej

tylko sztuki.

Kogut tylko na własnym gnojowisku dużo może.

Porównując to forum do gnojowiska osiągnąłeś szczyt

intelektualny,co zostanie na pewno wysoko ocenione.

Kladę to jednak na karb frustracji wyborami, której

to ślad znajduję w śmietniku

Niestety powtórzę słowa, te zakazy nie zdadzą egaminu :frowning:

Popieram !!

panowie, a może by tak zrobić ankietę rozstrzygającą o tym, z uzasadnieniem przy każdym oddaniu głosu dlaczego tak, a nie inaczej?

w końcu wszędzie tam, gdzie decyzja jest trudna, robi się głosowania:

w sejmie posłowie, w sądzie - ława przysięgłych… u nas mogliby tą rolę spełnić moderatorzy i administratorzy :slight_smile:

śmietnik był i śmietnik będzie nadal… Jak zwróciłem uwagę że ma napisać po co wkleja loga to od razu - że nabijam posty

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=47711

widać że komuś nie zależy aby był porządek na forum… ale to już jego sprawa. :? :? :? Jak chce się bawić w piaskownicy to prosze bardzo :twisted:

hmmm, może lepiej zwracać uwagę takiemu użytkownikowi na PW, z podaniem linka do tego tematu tutaj, żeby sobie poczytał.

W sumie nieznajomość prawa (czyt. “HijackThis - dla początkujących jak i zaawansowanych użyt…”) nie zwalnia z jego przestrzegania, ale z drugiej strony “nie ma co strzelać w niewinnych ludzi” - Radek.N zarejestrował się niedawno: 15. października.

W przedstawionym przez ciebie detektyw topicu, kuzowi raczej chodziło chyba o wchodzenie w kompetencje moderatorów i z tym bym się zgodził. Często widzę, jak użytkownicy piszą na przykład: "Zatytułuj topic poprawnie! !!

minęło już ponad 2 tygodnie a jak widać nie zaznajomił się z regulaminem :?

własnie mi on zwrócił uwagę żebym nie nabijał postów 8)

:lol:

może to jest śmieszne - myślałem że z tymi logami będzie lepiej (już nieraz asterisk i fiesta zwracał userom uwagę, że mają zamieszczać opis), ale teraz widać na moim przykładzie, że cała “gatka” jest bezsensowna i nic już tego nie zmieni.

Dla mnie EOT

:lol: :lol:

I dlatego:

A nie:

Ja wiem komu panu detektywowi nie zalezy na pożądku, kasujac twój beznadziejny post dałem świadectwo iż zależy mi by forum nie było zaśmiecone.

Człowieku zastanów sie co piszesz, co drugi log widze twój post “Podaj przyczyne zamieszczenia loga” itp. i nic poza tym :evil:

Kolego do kogo te teksty, świeżo zarejestrowani userzy nie wiedza co za bzdurne posty pisałes ale starzy userzy tego forum pamietaja twoje wybryki na tym forum i oczywiscie twoje nabijane posty

Wiec o czym tu gadać, każdy wie kto robił i robi z tego forum piskownice

Jeżeli te forum ci sie nie podoba to nikt cie tu na siłe nie trzyma :heej: :heej:

I na tym koniec tej rozmowy panie detektyw :evil:

no nie - ty chyba nie wiesz o czym gadasz :? Przeczytałeś cały topik od początku ? Chyba nie. Log bez opisu nic nie daje. Sam tu masz przykład:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=47867

gdyby user nie opisał, że ma łaszywą tapetę to tylko byś mu napisał - Log ok - a jednak chcesz aby podał loga z Silent Runners :?

:brawo: :brawo:

i myślisz, że jak komuś zwróciłem uwagę o opisanie problemu to sobie nabiłem posta :?

jak byś robił porządek to inni by starali się umieszczać opis a nie :x

Dyskusja Off Topic i przyczynek do niej :arrow: Cyberprzestrzeń 8)

Strasznie dużo tutaj różnych pułapek myślowych i stąd chyba te wszystkie nieporozumienia.

Tyle tylko, że często usunięcie zbędnych wpisów i plików/folderów rozwiązuje cały problem i wtedy ten “dodatek” staje się rozwiązaniem głównym.

Ale opisze i przynajmniej tym ułatwi zadanie sprawdzającemu.

Co innego jak syfek ogólnie muli system, a co innego jak nie możemy np zmieć strony stratowej lub wyskakują nam niechciane reklamy. Inne programy do usunięcia, inny tok postępowania itd. itd.