Bezsensowne zamieszczanie logów

W dziale Bezpieczeństwo i Logi HijackThis jest założony specjalny topik

HijackThis - dla początkujących jak i zaawansowanych użyt….

pełniący jednocześnie rolę jego regulaminu. Napisano w nim też

Tym samym, wszystkie logi, zamieszczone - ot, tak sobie, kontrolne itp, czyli bez

wyraźnie opisanego problemu czy powodu, mogą być potraktowane jako sprzeczne

z regulaminem i skasowane , a ich Autorzy stosownie odznaczeni za zaśmiecanie forum.

W sumie dobry pomysl ale watpie zeby wpadł w nature userów :?

Ale pomysł dobry, sam czasami wstawiam logi ale zawsze podaje powód 8)

Sorki że się wypowiem. Uważam, że to dobry pomysł ale nie zdaje egzaminu, np. na zaprzyjaźnionym forum SE temat jest podklejony i zawsze na górze i co… dalej to samo i takie log-a tzw kontrolne wklejają, ostrzeżenia polecą i userzy wybędą, nawet w tym dziale popełniają błędy i pytają o to samo - to tylko przykład, a to że ktoś jest roztrzepany nie jego wina :smiley:

ja ten problem poruszyłem dawno dawno temu…

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=32198 ;]

i jak widać od tamtego czasu się nic nie zmieniło

PS

Gutek - tutaj takich bezsensownych logów jest 10x razy wiecej niż na SE ;]

zgadzam sie w 100 % .

Takie posty tylko kasowac, skoro autorowi niechce sie opisac jego problemu nieodstanie pomocy -prosta pilka.

A widziałeś swój temat Klin :smiley:

Proszę:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46652

Gutek2222 niewiem czy ty wiesz o czym my mowimy kolego .

O tym mowimy :

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46746

Ktoś tu najwyraźniej czegoś nie doczytał :stuck_out_tongue:

W tym logu o ile sie orientuje jest jednak cos do wywalenia. :?

Nie urażaj się ale masz kompa czystego, sam napisałeś i wiedzialeś :stuck_out_tongue:

Twój opis tez nie bylo opisem, sorki nie chciąłem na Tobie się skupić. Mnie to już tak nie denerwuje, ogólnie około 5000 postów napisąłem w działach o bezpieczenstwie - i połowę z tego log-ów sprawdziłem i wiem co mówię :smiley:

ja niemowie ,ze w tym logiu nic niema bo sie na tym nieznam tylko chodzi o sam fakt zamieszczania tego loga , jest napisany tylko temat zamieszczony log i wiecej nic .

Czy to jest wporzadku ?

Moim zdaniem nie .

Mozliwe ,ze sie zle zrozumielismy , gdy ja stawiam loga pisze o co mi chodzi czy podejrzewam ,ze cos jest albo chcem tylko upewnic sie ,ze nic tam niesiedzi bo sie na tym nieznam.

Gutek nienapisalem ,ze wiem ,ze mam kompa czystego tylko ,ze niepodejrzewam zeby cos tam bylo a to chyba roznica ?

Przecież o to się rozchodzi - żeby nie zamieszczać takich logów…

masz racje, lepiej strzelac w ciemno :shock: :shock:

A pozniej sie okaze ,ze format … .

asterisk teraz juz jestem pewny ,ze zle sie zrozumielismy ale ok .

Sorki ale jeszcze raz się wtrącę, czyż nie chodzi o to aby był opisany problem - juz w temacie? Temt już ma suugerować problem, a nie: log kontrolny, proszę sprawdz log, log z hijacka itp osobiście uważam że tak zawsze można, temat log kontrolny i opis podejrzewam ze mam wira i to cąły problem, nie trzepiam się Klina ale ogólnie mówię, co 3 taki przecież log :smiley: :smiley: :smiley:

Dyskusja zbędna ja ze swojej strony powiem, że sprawdze każdy - mile widziane jakies info, wróżka z innymi nie jestem :wink:

Ja to widze troche z innej strony bo uwazam ,ze gdy sie pisze posta to trzeba napisac o co chodzi , w jakim celu wstawiam loga .

I uwazam logi kontrolne za jak najbardziej poprawne .

Draznia mnie tylko logi w stylu :

Temat: Log do sprawdzenia

i tu zaczyna sie post i w nim log i ani slowa , prosze ,dziekuje ,pocaluj mnie w d… .

Wydaje mi sie ,ze o tym powinnismy w pierwszej kolejnosci porozmawiac.

no to cie podziwiam , ja na posta zawierajacego tylko loga bez slowa nawet bym sie nieodezwal -ktos mnie nieszanuje -ja go tez nie.

  • to że ktos nie napisze info, nie swiadczy że mnie nie szanuje, albo innego sprawdzajacego. Czy Ty myślisz że tylko mężczyżni tworzą tematy i proszą o pomoc?
  • owszem ale wklejane w były temacie - jak był niedawno :stuck_out_tongue:

Wlasnie to z tego wynika.

Ale z drugiej strony, osoba która jest totalnym laikiem w dziedzinie logów.

Chciałaby sie dowiedziec czy aby wszytsko ok z kompueterem.

A nie zawsze wszytsko jest odczuwalne :roll:

Mojim skromnym zdaniem, nie nalezy kasowac logów zamiesczanych przez nowych userów którzy chcą go sprawdzić.

A starych którzy zamiesczają od tak kasowac.

może nei jestem az tak długo na forum, ale może się wyupowiem, i podoba mi się pomysł aby bezsensowne logi wywalac do śmietnika, tym bardziej że dużo pracy i czasu trzeba poświęcic aby sprawdzić tyle logów dziennie, a nie którzy daja logi tylko po to żeby się upewnic, alogi powinnismy dawać tylko wtedy kiedy dzieje nam sie cos z komputerem 8)

takie jest moje zdanie

Tak samo jak skanowanie komputera systematycznie jest wazne to i tak samo wazna jest systematyczna kontrola loga.