Biały, czarny bądź inny kolor ekranu

usuń sterowniki z obu jeśli widnieją, potem restart

No i co dalej?

System powinien odnaleźć nowe właściwe sterowniki.
Gdyby dalej było coś nie tak to zainstaluj aktualne sterowniki do płyty głównej i restart

No niestety tu trzeba krok po kroku

Instalują się sterowniki do grafiki zintegrowanej z płytki od płyty głównej. Jak się zainstalują co mam zrobić po resecie?

Po zainstalowaniu tych sterowników przy włączaniu kompa czarny ekran się pojawił zamiast okna logowania

Mam rozumieć, że nadal masz obie grafiki w komputerze.
Ustaw w BIOS jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, kartę zintegrowaną jako Primary

Tak, tamten Radeon dalej jest w kompie ale kabel od monitora jest wpięty do wejścia od płyty glownej. W biosie jest chyba dobrze ustawione bo w Konfiguracji ze zintegrowaną grafiką mam inicjuje kartę graficzną i w nawiasie jest IGD

Może pominąłeś moją sugestię, pobierz sterowniki do płyty głównej
Intel Chipset Driver
i zainstaluj
Potem aktualne z grafiki zintegrowanej
Intel VGA
i zainstaluj.

Tak jak pisałem, krok po kroku. Zobaczymy co dalej.
Dopóki nie pójdę spać, pomogę. Także trochę cierpliwości

A przed instalacją nie trzeba starych usuwać?

jeśli chodzi o płytę główną to zrobi się aktualizacja, jest zbyt wiele różnych komponentów.
potem zaktualizuj grafikę, jeśli to nie pomoże to dopiero wtedy usuń tylko stery do Integry i restart

Zainstalowalem do płyty głównej, jak odpalam setup do grafiki to wyskakuje info że ten komputer nie spełnia wymagań do instalacji tego oprogramowania

Ściągnąłeś sterowniki dla Twojej wersji systemu?

Juliur podal link do złych jak teraz patrzę bo nie wspomniałem chyba że win 7 64bit. Juz instaluje wlasciwe

Dałem mu linki do Win10 x64
Wychodzi na to że nie jest to win10

sznycel, jaki masz system ?

Win7 64bity, juz mam wlasciwe

I tak jak poprzednio, po zainstalowaniu sterowników do integry jest czarny ekran zamiast ekranu logowania

Sprawdź teraz jak zachowuje się Radeon, zmień w BIOS i uruchom na Radeonie.

Nie wiem jak to zmienić w tym biosie nie widzę nic takiego a jak podłącze kabel do Radeona to komp słychać że się włącza ale nic się nie pojawia na monitorze. Dobra już to mam, zaraz napisze jak działa na radeonie

Na wejściu to samo co wcześniej, muszę odpalić to narzędzie do naprawy systemu, potem przywracanie systemu i zobaczę zaraz co dalej
Nie wiem co jest, wgl nie mogę na Radeonie uruchomić systemu bo czarny ekran jest

To spróbuj w trybie awaryjnym
F8 podczas rozruchu, jeśli nie próbowałeś wcześniej