Biały, czarny bądź inny kolor ekranu

No odpaliłem w awaryjnym co dalej?

W razie czego możesz w awaryjnym przywrócić system, itp.

Spróbuj zainstalować aktualne sterowniki do tej karty, która jest teraz aktywna.
Jeśli się nie uda to odinstaluj te co są i restart.

Dobrze by było abyś je miał rozpakowane w jakimś katalogu, aby dodać je ręcznie jak nie wejdą z automatu.

Jeszcze jedno.

Sprawdź aplikację Live Update MSI, powinna być razem z płytą główną.

Tam może być rozwiązanie problemu z aktualizacją sterowników i co najważniejsze BIOSu

Skąd mam wziąć teraz aktualne do Radeona jak internet w awaryjnym nie działa?

teoretycznie podczas instalacji jakiś czas temu powinien utworzyć się katalog AMD na dysku głównym. Tak poszukaj.

Wyskakuje mi w oknie tego jak odpaliłem setup w d failed to load the detection driver

Spróbować z płyty zainstalować?

Ok. Sprawdź jaką kartę graficzną widzi system w menadżeże
Jeśli AMD to zrób ręczną aktualizację ze wskazaniem katalogu amd drivers, lub podobne
Jeśli Standard VGA to usuń i restart.
Spróbuj uruchomić normalnie.
Jeśli wejdzie do windowsa to sprawdź jeszcze raz jaka jest karta.

Próbujemy do skutku

Jest tylko Radeon i wyskakuje że najnowsze sterowniki są zainstalowane

Podsumowując aktualnie są najlepsze sterowniki do Radeona i nie włącza się ekran logowania tylko jest czarny ekran.

Stwierdziłem, że jutro wyczyszczę kompa z kurzu, sformatuje i wtedy będę działał dalej.

Zrobiłem formata i zacząłem instalować sterowniki z płytki od płyty głównej. Pomiędzy instalacjami tych sterowników wyskoczyło że teraz trzeba zresetować komputer, a wcześniej zainstalowały się już sterowniki do tej zintegrowanej grafiki. Po ponownym uruchomieniu kompa pojawił się tylko czarny ekran czyli tak jak wcześniej po instalacji sterowników i okno z dalszą instalacja pozostałych z tej płyty. Czyli instalacja sterowników do grafiki zintegrowanej powoduje to że jest czarny ekran zamiast pulpitu, co z tym zrobić?

Sterowniki były pierwszą rzeczą jaką instalowałeś po sformatowaniu dysku i instalacji systemu?

Jak miałeś komunikat, żeby zrestartować komputer to zrobiłeś to od razu czy instalowałeś inne sterowniki?