Bilet do woja :/ :/ :/

Panowie dzis ja mam problem…WKU sie o mnie upomina w celu odbycia zasadniczej sluzby wojskowej… :frowning: jak moge uzyskac odroczenie do pazdziernika… Bo z jednej szkoly zrezygnowalem po pierwszym semestrze no i do pazdzeirnika musze czekac na kolejny nabor… nie wyrzucajcie tego postu bo to wiekszy problem niz TIBI czy jak to tam :cry:

komentarz:

:hahaha:

idź chłopie do woja! mięso armatnie zawsze się przyda :stuck_out_tongue:

teraz to już trochę za późno na kombinowanie :PPP

trzeba było sobie załatwić jakąś alergię albo papierek w kolorze zielonym :rotfl:

no rzeczywiscie bardzo smieszne…

Możesz jeszcze udawać nienormalnego :smiley: . Np. kup sobie smycz i udawaj, że trzymasz na niej psa :rotfl2:

no fakt… troche juz za poźno na kombinowanie… Ojczyzna wzywa… ! :wink: :twisted:

chociaz zawsze mozesz zlamac sobie reke tak aby bylo zlamanie odtwarte i miec operacje… po takim czyms Cie nie wezma… chyba :wink: spojrz na to inaczej… za mundurem panny sznuerm :smiley:

smiejcie sie smiejcie… fakt faktem wyjasnienie juz chyba znalazlem… okazae sie jak tam pojade co z tego wyjdzie :stuck_out_tongue:

jakie wyjaśnienie?

  1. Jestem w trakcie zmiany szkoly (od pazdziernika bede w drugiej…)

  2. Jestem na stazu (mam umowe do 12 wrzesnia b.r. )

wiec biore odroczenie zalozmy do pazdziernika (od pazdziernika mam juz papierek ze szkoly ze jestem studentem i mam ich z glowy na czas jakis)

tak przynajmniej zrobil kolega no i ma odroczenie do konca wrzesnia… :mrgreen:

Ja mam sposób (trochę ryzykowny), ale znajomemu sie udało:

Powiedz im, że bardzo chcesz isć do woja, o niczym innym nie marzysz, chcesz jechac do iraku i poodstrzeliwać trochę łbów tym zaturbanionym irakijczykom. Powiedz, że jak ciebie tam wyśla to od razu tam zrobisz porządek, wojna sie skończy i oszczędzom trochę kasy. Powiedz, ze uwielbiasz grać w strzelanki FPP i chciałbyś zakosztować tego na prawdę (mozesz przytoczyć kilka fajnych tytułów dla lepszego efektu).

Znajomego od razu odwalili i dali mu D (jak DEBIL)

Dobry argument :slight_smile: to co jak mam umowe o prace na czas nieokreślony to WKU nic do mnie nie ma :slight_smile:

Żadne kombinowanie nic ci nie da niestety o tym trzeba było myśleć trochę wcześniej , widocznie twoja była szkoła wykazała się nadgorliwością i niezwłocznie wyslała papier , że już nie jesteś ich uczniem - jedyne co możesz zrobić jak tak bardzo nie chcesz iść do woja to pisać podanie o służbe zastępczą , a wszystkie opowiadanie o udawaniu debili chcących wszystkich wystrzelać bierz z przymrużeniem oka.

tia i potem jak bedziesz chcial pracowac w sluzbach mundurowych

to wysmieja cie

Wymelduj sie w swoim urzedzie miejskim. Dostaniesz papierek specjalny ze juz tu nie mieszkasz, wpisujesz ze zmieniasz miejsce zamieskania na np: Hollandia i masz spokój na rok, ja tak zrobilem, mój ojciec zawiózł im ten papierek i dali mi spokój.

wlasnie ta szkola jest w jednym miescie co i WKU to tez dlatego pewnie tak szybko to sie potoczylo…

BTW. w pazdzierniku jak zanosilem im papier ze szkoly powiedzieli ze mam odroczenie do ktoregos tam pazdzeirnika 2006 roku…a tu nagle co… przychodzi mi dzis pismo… :? albo maja tam niesamowity bur*** albo moge podziekowac szkole :frowning:

Złączono Posta : 11.03.2006 (Sob) 14:04

dzieki raczej nie skorzystam…

co najwyzej moge zyskac chyba na czasie ubiegajac sie o ponowna komisje … w ciagu roku stan zdrowia sie pogorszyl : mam okulary to raz, alergie od wiosny do poznej jesieni ;] bo to tez jest chyba na ich niekorzysc :smiley:

Alergie jak najbardziej mogą pomóc z kategorią D, lub chociaz B12. Jak nie bedzies zmiał juz żadnej drogi ratunku to zrób to co napisałem wcześnij, działa. Powodzenia , znam ten ból

Jesli nie bedzie innego wyjscia… dzieki za rade :slight_smile:

djmac

:lol: hehe dobre :stuck_out_tongue: myslisz ze to cos da? :smiley: kogo to dzisiaj ochodzi? :smiley:

to tez nie jest zaden problem… zrozum ze nie mozna sie od tego wymigac, trzeba miec duuuuuze szczescie :wink:

kołujesz jakies płatne liceum,płacisz za pierwszy miesiąc i bierzesz zaświadczenie,że sie uczysz i wysyłasz albo zanosisz je do wojska i problem z głowy.

tu nie chodzi o wymiganie tylko o odroczenie (ktore jest nawet przewidziane wlasnie dla osob skreslonych z listy studentow z jakiegos powodu… ) jak znajde to zalacze tutaj

Złączono Posta : 11.03.2006 (Sob) 14:20

Mistrzostwo świata :lol: ale po przedstawieniu takich argumentów można mieć kłopoty.Raczej nie POLECAM !!

POZDRO :smiley:

Powiedz że masz problemy z nerkami i np: zbiera ci się piasek.