Błąd 400 na wszystkich przeglądarkach

Witam, otóż mam problem ze swoim windowsem 7’mką :frowning:

Gdy wchodzę na niektóre strony internetowe to głównie przy zalogowaniu, ale nie zawsze wywala mi błąd 400. Jest to dość uciążliwe, w szczególności że to strony które raczej często odwiedzam. A w sumie zrobiło się tak po zmianie operatora internetu, ale to raczej nie ma większego znaczenia gdyż na iPadzie działa wszystko w porządku.

Co mogę zrobić, żeby ten problem zażegnać? Próbowałem wszystkiego czyli czyszczenia cookies’ów, pamięci podręcznej (CCleanerem), a także zmiany DNS’ów (obecnie googlowskie) i nic to nie dało, na każdej przeglądarce mi wyskakuje ten sam błąd.

Z tego co zauważyłem na Firefoxie łączy się ze stroną, po chwili rozłącza i znowu łączy i tak kilka razy pod rząd po czym jeżeli w ogóle uda mi się wejść na tą stronę to wygląda to w ten sposób z załączonego screena na dole.

http://i.imgur.com/QWuIM.png

A to strona do której się próbowałem logować - http://invisionpower.com/clients

Na mój gust - to nie tyle problem samego Windowsa, ile tego co się razem z nim ładuje na wstępie (nie wyłączając sterownika karty sieciowej, oprogramowania ochronnego, a także wczytywania samej konfiguracji połączenia).

DNS-y - to mógł być dobry trop, ale ważniejsze są pingi i badanie przebiegu trasy - a na to wbrew temu co sądzisz, mogła mieć wpływ właśnie zmiana operatora.

Start >>> wpisz w okno wyszukiwania cmd http://imgup.pl/di-WMPN.png >>> kliknij na znalezioną pozycją >>> w oknie konsoli, które zostanie otwarte wpisz:

ping invisionpower.com

tracert invisionpower.com

wpisujesz jedno polecenie i klikasz Enter i czekasz aż wykona się, a potem gdy będziesz mógł to wpisz kolejne polecenie i Enter. Wykonaj zrzut ekranu, żeby było widać wyniki tych poleceń. Przykład: http://imgup.pl/di-BRJL.png

Zrób to dwa razy - raz normalnie, drugi raz z wyłączonymi programami zabezpieczającymi i zaporą na komputerze (i zaporą na routerze jeżeli używasz routera).

Możesz zapytać kogoś, kto ma łącze u Twojego operatora, o to czy ma identyczny problem.

infekcja?

Wykonaj log w OTL:

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Albo OTLPE gdy nawet system nie działa:

http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagno … h-windows/

Następnie możesz kliknąć w ikonę wykrzyknika w prawym górnym rogu Twojej wiadomości i poprosić moderatora o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo (a potem ewentualnie z powrotem). Tam najszybciej ktoś sprawdzi log.

Może w Podglądzie zdarzeń znajdziesz coś ciekawego?

windows-zawiesza-sie-ekranie-zapraszamy-t483583.html#p3047732

Pozdrawiam!

Ja stawiam na zasyfiony system, albo problem z konfiguracją połączenia. Moim zdaniem nie zaszkodziłoby przedzwonić do ISP i upewnić się czy pojego stronie jest wszystko ok.