Błąd forum ? LOGOWANIE

Witam was mam duży denerwujący proble gdy chce się zalogowac na forum to musze 3 razy wpisywac nick z hasłem :? troche to denerwujace i do tego znikają koło postów pomarańczowe kwadraciki które oznaczają nowe posty i nie wiem czy pisano w tym temacie czy nie :twisted: na innych forach nie ma takich błędów na forum ale tu coś dziwnie się robi z logowaniem prosze o wytłumaczenie czemu dochodzi mi do takiej sytuacji :slight_smile: sory za błedy jak się znajdują w tym tekscie 8)

Wyczyść pliki cookes w przelądarce.

Jeśli nie pomoże, zrestartuj ją także.

czyszcze wszystkie storny wywalam pliki cookes i nic nie daje, jak loguje się to dalej tak mam 3 razy wpisuje to hasło :frowning: może miał ktoś już takie problemy ?

Napewno były opisane kilka razy, z tego co pamietam to trzeba się zalogować bez zapamiętania hasła wylogować i wyłączyć przeglądarke i póżniej się znowu zalogować.

zobacze co z tego wyjdzie :slight_smile:

Dokładnie.

i bezsens to samo się dzieje ale mam pecha z tym forum :cry:

Ja mam to samo. Próbowałem jużwszystkich porad dawanych na tym forum. W pracy, na neo wszystko działa tak jak powinno, w domu, na mojej cudownej radiówce mam to samo co Ty (próbowałem różnych przeglądarek, na róznych systemach, zawsze to samo).

Po prostu trzeb się do tego przyzwyczaić.

ja mam Neostrade 512 , moze z opery mi nie będzie tak dziwnie logowac bo teraz kożystam ze standartowej wyszukiwarki :mrgreen:

areh ja mam podobne problemy i odnoszę wrażenie że to wina zbyt wielu przeróbek forum, coś zostało przekombinowane i nikt nie wie co. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na premierę nowej wersji forum która mam nadzieję ze niedługo nastąpi.

W pracy na NEO 6Mb nie ma problemu, w domu na necie kablowym cały czas są.

teraz to tylko czekac na dobre 8)

Masz złe wrażenie. Zadna przeróbka nie dotyczyła logowania forum no chyba ze myślisz o gg. :smiley:

A ciągłę wylogowywanie, odznacznie nieprzeczytanych tematów lub odwrotnie ??

To nie tylko moje bolączki, zresztą sam dokładnie o tym wiesz.

Na innych forach nie ma takich problemów, pomimo że działają na tym samym skrypcie.

Mozesz mi nie wierzyć ale problem jest gdzie indziej.

detektywa trzeba wynając 8)

Tylko pytanie gdzie :?

Jeżeli by występował tylko u mnie, mógł bym stwierdzić że wina leży po mojej stronie. Skoro dotyczy sporej grupy userów, to chyba jest rolą admina dojście co jest tego przyczyną i zlikwidowanie problemu. Jeszcze raz przypomnę że problem dotyczy tylko tego forum i był zgłaszany przez wielu użytkowników już od dłuższego czasu i żadnych zmian w tym względzie nie ma :frowning:

Ja myślę, że po stronie forum, a raczej po stronie pliku login.php.

Zawsze jak wchodzę na forum to nastepuje jakieś przekierowanie, w pasku adresu jest np. http://forum.dobreprogramy.pl/ login.php?redirect =search.php&search_id=newposts, i przenosi do logowania.

Myślę ze admini tego forum wiedzą dokładnie jaka jest ich rola panie Fiesta.

No to panie Lazikar do dzieła 8)

Z niecierpliwością czekam na efekty

:slight_smile: