Błąd forum umożliwiający edycję tematu i akceptowanie rozwiązań w cudzych wątkach :)

ale chyba nie na naszym forum?

To ja powinienem dostać kilka warmów, wg zasady @GioWDS , bo przyznam się, że poprawiłem delikatnie kilka błędów i tematów. I autorzy nie byli na mnie źli. :slight_smile:

Ogólnie to odbiegliśmy od tematu…
Jak się okazuje - It’s not a bug, it’s a feature :wink:
Wszystko, czego nie wiedziałem, już wiem, więc temat można spokojnie zamknąć.
Oznaczam jako rozwiązany. Dzięki wszystkim - dobrej nocy!

2 polubienia

Na forum.dobreprogramy.pl - trzeba by zobaczyć w historię moich warnów ze starego silnika. Ostrzeżenie przyznane za “zabawę w moderatora”.

Teraz każdy jest moderatorem :laughing: (poza mną :wink: )
Moderator ma tylko trochę wyższe uprawnienia od użytkownika pz3, co jest raczej niespotykane po innych forach.

Co w tym śmiesznego ? Że stali bywalcy dostali dwa uprawnienia : edycja tematu wątku i przenoszenie tematów między działami (oprócz śmietnik). Moderator ma uprawnienia blokowania tematów, wrzucania ich nawet do śmietnika, tworzenia notek moderatorskich i nie wiem co jeszcze. Jeżeli masz uprawnienia pz3 dla stałych bywalców, to powinieneś być wdzięczny za dobroć Guru, a nie śmiać się. Bo tak jak wspomniałeś, na innych forach tego nie ma, a tu jest. :slight_smile:

Poprawiłem się, to nie jest śmieszne, raczej trochę irytujące. Ponieważ nawet ktoś z dobrymi intencjami może grzebać w moich nazwach tematów, bo jemu się wydaje, że tak będzie lepiej.

A grzebie ??

Czy tylko tak to napisałeś, dla zaistnienia w temacie…chcąc w dobrej intencji “zaprzęgać wóz przed konia”…

Nie wiem czy wiesz, ale Guru sobie zastrzegło : “za nadużycie można wylecieć z tej grupy”. Tak więc, jeżeli ktoś będzie nadużywać i np napiszesz poprawnie temat, a ktoś to poprawi, to możesz to zgłosić wyżej. Myślę, że się przyjrzą takiej osobie. :slight_smile:

Ostatnio tak został zmieniony mój temat. Wierzę, że intencje były dobre. Jednak jest to irytujące :wink:

2 polubienia

Moją intencją nie było kablowanie kogokolwiek i uważam to rozwiązanie za równie kuriozalne, co dawanie większości użytkowników praw bliskich moderatorskim. Moderacja powinna być wybierana w sposób przemyślany i odpowiedzialny oraz wywiązywać się ze swoich zadań. Jeśli ekipa moderatorska nie wyrabia z powierzonymi zadaniami, to można ją zawsze powiększyć.

1 polubienie

Który temat?

Np. ten o koszu i jak są liczone głosy.

W drugim literówka “Ja” na "Jak"
W pierwszym zmiana by bez czytania było wiadomo o co chodzi i różniło się od tematu “Dostęp do śmietnika dla niezalogowanych”.

Chodziło mi o ten o śmietniku, ale nie podawałem go celowo, bo po pierwsze nie o tym temacie była rozmowa tylko ogólna, a po drugie widzę, że częściej jego nazwa była zmieniana :wink:

Ale generalnie chyba z pozytywnym efektem? :wink:

Myślę, że to powinno korzystnie wpłynąć na czytelność forum.

Co do moderatorów, to oni mają dużo szerszy zakres możliwości… i między innymi kontrolują też to, czy ktoś nowych uprawnień nie nadużywa :wink:

Guru? Zawsze myślałem, że forum zarządza administracja, teraz widzę, że forum zmieniło się w coś innego :wink:

1 polubienie

Tutaj jest inna zasada. Jest właściciel i administracja. Całe Guru. :grinning:

Od kiedy użytkownicy mają dostęp do edytowania nazw tematów innch użytkowników?
edit

2 polubienia

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.