Błąd forum umożliwiający edycję tematu i akceptowanie rozwiązań w cudzych wątkach :)

Na forum pojawił się chyba błąd, który umożliwia zmianę tematu (dowolnego) oraz ustawianie rozwiązań…
Nie wiem czy tak ma być, jakiś kawał czy co… Ale tak właśnie mam…
Coś ktoś wie na ten temat?
@tomekb @Lisek

Jeżeli dobrze zrozumiałem, to stali bywalcy mają przywilej zmiany tematu i działu dla tematu. Jeżeli też to masz, to odwiedź dział stali bywalcy. Tam jest wszystko opisane.

@tomekb
Mały offtop, może warto utworzyć nową grupę użytkowników, czyli Stali bywalcy, skoro kącik dla wybranych został utworzony.

Taka grupa istnieje. Ja tylko odpowiedziałem na pytanie z wątku. xD

https://forum.dobreprogramy.pl/groups jakoś jej tutaj nie widzę.

Jesteś stałym bywalcem ? To grupa znajduje się w społeczności. xD I jeżeli masz możliwość zmiany tematu czy przeniesienia tematu, to powinieneś widzieć. xD Ale to sprawdzimy :

https://forum.dobreprogramy.pl/c/serwis-dobreprogramy/stali-bywalcy

Kto widzi zawartość ?

bo to jest tak naprawdę pz3 tylko ze zmienionymi zasadami

Co to jest te “pz3” ? Przepraszam, że pytam.

poziom_zaufania_3

A… ok :slight_smile: Dobrze wiedzieć.

Skoro taka funkcja jest dostępna dla zaangażowanych użytkowników, to nie rozumiem, dlaczego nikt z niej nie korzysta? :slight_smile:

Bo nie chodzi o to aby złapać króliczka :wink:

Raczej o to, że za nadużycie “zaufania” można z grupy wylecieć :slight_smile:

To teraz wiesz :slight_smile:

Nadużycie? Uważasz, że poprawienie komuś tematu poprzez utworzenie go w sposób jasny i czytelny dla pozostałych, jest naruszeniem? To lepiej napisać komuś “napisałeś taki temat, że nikt Cię nie zrozumie”. Wydaje mi się, że lepiej komuś pomóc, dołożyć się do wartości forum, niż tylko wytykać palcem.

Mówie o funkcjonalności, że nadużycie jest karane i jak nie jest to konieczne to nikt z tego nie korzysta.
Edit: Jak ktoś wrzuci post Sprzedam iksboks łan do działu Oprogramowanie to może ktoś to z takimi podniesionymi uprawnieniami zobaczy przeniesie i poprawi tytuł. Ale jak to będzie pierdułka w stylu przecinek to nikt nie będzie się rzucał - poza tym sam musi najpierw to wyłapać.

Jaka funkcjonalność może być nadużywana? Poprawianie błędów w temacie?
Pisz jaśniej, bo nie jestem w stanie Cię rozszyfrować.

@Silhouette Poprawianie błędów, przenoszenie jest okej, natomiast jeżeli wykorzystasz to do zaśmiecania forum, złośliwych żartów itp. to taka funkcja zostanie Ci zabrana.

Wiesz, jako dorosła osoba, która podchodzi do takich spraw poważnie, nie pomyślałem nawet przez chwilę, że @GioWDS może chodzić o coś takiego… teraz rozumiem.

1 polubienie

Wymagania do rangi są dość niskie i taka adnotacja o nadużyciach została od razu zapowiedziana przez administrację dlatego o tym wspomniałem. Chociaż sam uważam, że nadgorliwość gorsza od faszyzmu więc - przynajmniej osobiście - dla kosmetycznej zmiany nie ruszałbym cudzych tematów. Ot, każdy ma prawo popełnić błąd i lepiej mu to wysłać w PM niż poprawiać za niego.