Błąd na stronie kinoman - 200 stream not found netstream.play.streamnotfound

No mam taki problem że na stronie kinoman wyskakuje mi taki błąd 200 stream not found netstream.play.streamnotfound . Mam windows 7 przeglądarkę chrome najnowszą. 

Zainstalowane Jave, Flash Playera, shockwave, wszystko w najnowszych wersjach. Przeskanowałem komputer od wirusów i tym podobnych, naprawiłem błędy w rejestrze i wyczyściłem z śmieci. Jestem zalogowany na tej stronie ( kinoman) i dalej nic nie działa. Proszę o pomoc jeśli ktoś już borykał sie z takim problemem meczę sie z tym już prawie tydzień i nic nie skutkuje.

Ja też mam ten problem i już mnie to dobija :frowning: też już próbowałam wszelkich sposobów i nic nie pomogło :frowning:

Mnie tam nigdzie wie wyskakują błędy. Chyba, że w krótkim czasie naprawili:

001489.jpg

I to mnie najbardziej zaskakuje, bo moja koleżanka też nie ma z tym problemu, a znowuż mój chłopak też ma. Więc o co chodzi? :frowning:

Dodam, że problem istnieje od dłuższego czasu i dwoiłam się chyba i troiłam, żeby się go pozbyć i nic

Problem trwa od dłuższego czasu jakieś 2 tygodnie. Używam chroma ale na pozostałych przeglądarkach również podobny rezultat. Musi to być wina Adobe Flash Player’a ale filmiki na np. you tube śmigają bez problemu i wszystko inne działa. Przetrząsnąłem trochę googla w poszukiwaniu odpowiedzi i ciągle nic. Pomocy …!

Ja też nigdy nie miałam z tym problemu. Właśnie zaczynam podejrzewać czy to nie kwestia aktualizacji Flash Playera ale jakbym tego nie zrobiła to inne rzeczy znowu by nie działały… Choć nie wiem czy to faktycznie to skoro na zalukaj filmy działają z tym, że tam się każą po jakiejś godzinie logować na konto VIP bo niby mają obciążone serwery… Kinoman był zawsze najlepszy i fajnie by było jakby ktoś pomógł :frowning:

Zalukaj, kinoman, alltube - to strony naładowane szkodliwymi frame. Wyskakują okna z grami, czy wpisz nr telefonu i tam dużo fake.

Dochodzę do istoty rzeczy. Moduły bezpieczeństwa przeglądarek blokują takie strony, chyba, że ustawi  się  wyłączone tracking protekcion (w Chrome). Wtedy nawet można wszystko mieć, nawet filmy na kinoman.

Oczywiście w opcjach Firefoxa, bezpieczeństwo - mam odznaczone blokowanie stron z niebezpieczną zawartością. Na Firefoxie mam rozszerzenie strict pop-up blocker.  Kwadracik na pasku - gdy zaznaczę, to nic nie ma prawa wyskoczyć na takiej stronie. Dodatkowo używam disconnect, żeby jakieś szpiegostwo, czy malware ze strony nie właziło.

 

Jeśli chodzi o blokowanie okien na kinomanie to miałam ad blocki i dobrze sobie z tym radzą, bo blokują te okna i nic nie wyskakuje, zobaczę, co jeszcze da się zrobić

Niestety nic to nie daje… dochodzę do wniosku, że to wina Flash Playera albo po prostu komputera. Choć bardziej bym się skłaniała do tej pierwszej opcji, gdyż jak widać nie tylko ja mam problem

Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to rozwiązałam problem - zrobiłam flushdns w cmd i zresetowałam router - pomogło :slight_smile: zobaczymy na jak długo, ale póki co jest okej :slight_smile:

Jednak nadal nie działa… pomocy… to strasznie wkurza… w czym w takim razie problem?

Spokojnie. Raz, że to nie twój temat. Masz problem, załóż swój.

Wątpię jednak, czy jest problem z oglądaniem, czy tym, że materiał wideo został skasowany i dlatego jest not fund stream. Sprawdziłem nowy serial o hakerach. Pilot był not fundy. Drugi odcinek już nie, dał się elegancko oglądać.

001517.jpg

To jest tak, że niektóre zgłoszone pozycje filmowe, takie portale usuwają, bo muszą, nawet YT. Kinoman nagina prawo, ale musi respektować zgłoszone naruszenie praw do filmu. W kinoman, to nagminne jest - musi być masa zablokowanych filmów. a jak się siedzi na takiej stronie, to trzeba się liczyć, że materiał usunięty, to niedostępny.

Można nawet zgłaszać się na policję, że źle działa strona ze złą reputacją udostępniająca materiały wideo…

Ten sam temat i problem był poruszany  w dziale Windows 8 i nikt nie znalazł rozwiązania.

https://forum.dobreprogramy.pl/problem-z-filmem-na-stronie-czarny-ekran-530417t.html

W moim przypadku jest dziwna sytuacja, że w domu nie działa mi kinoman, a w pracy na tym samym komputerze kinoman działa. Mam Win 8.1.

NAwet na komputerze firmowym z Win 8.1 i Win 7, gdzie mam takie same ustawienia, ta sama przeglądarka, antywirus, updaty i adblokery itp jak na domowym kinoman działa.

Jedyna różnica to tylko inna sieć wifi. W pracy kinoman idzie, w domu już nie.

Mam w domu jeszcze 3 kompy z Win XP i na każdym z nich ta sama przeglądarka, ten sam antywirus i adblokery i kinoman na 3 kompach z Win XP działa bez problemu, ale na Win 8.1 już nie działa.

Na Win 8.1 po naciśnięciu na każdy film na kinomanie na stronie głównej ma komunikat stream not found. Na kompach z XP naciskam w tym samym czasie każdy film i rozpoczyna sie KAŻDY film bez problemu czy to ze strony głównej czy to z archiwum kinomana ze strony 5, 10, 30 itd.

Skoro wałkujemy ten problem niewyświetlania się treści na niektórych stronach, to trzeba przyznać, że taki chrome, czy firefox ma wiele funkcji eksperymentalnych. Wczoraj uwolniłem się od błędów ładowania się stron z filmami na innym portalu. A ze dwadzieścia sekund był krzyżyk na pasku adresu, zanim pokazała się ikonka odświeżania.

Winny okazał się pipelining i przetwarzanie potokowe. Wyłączyłem te funkcje w about:config i firefox dostał kopa. Momentalnie zaczął się ładować portal DP i filmy na freedisc.

 

To jest tak, że nie ma takich samych komputerów. W każdym przypadku będzie inaczej działała grafika. Problem też może leżeć i jęczeć w przypadku systemowych problemów z dns, usługą http, czy w zaawansowanych ustawieniach zapory (wyższe windowsy od XP). Można samemu kombinować, ale najlepiej w takim przypadku, gdy występują błędy na jaichś stronach, to stosuje sie program complete internet repair i ustawia tak:

18062dc74454cbe3med.jpg

Dla stronki kinoman.tv jako tymczasowe ominięcie problemu proponuję używać stronki dla urządzeń mobilnych tzn m.kinoman.tv. Tam wszystko fajnie śmiga.