Błąd przy starcie windows 7

Hello,

Od kilku dni mam problem przy starcie systemu - “Odzyskiwanie po błędzie systemu Windows: Uruchamianie systemu Windows 7 nie powiodło się. Przyczyną może być niedawna zmiana sprzętu lub oprogramowania”. Przy próbie uruchomienia narzędzia naprawy, komputer pracuję, rozpoczyna skanowanie i… reset. Wiele prób nie pomogło. Doszedł jeszcze kolejny problem nie mogłem za pomocą klawiatury wybrać opcji uruchom normalnie. Po wielu nieudanych próbach i kolejnym restarcie klawiatura odzyskała sprawność (mysz zawsze działała) i wybrałem opcję "uruchom normalnie. System hulał przez 1 dzień bez problemów (pc kilka razy włączany i wyłączany). Następnego dnia problem się powtórzył. Historia również się powtorzyła - kilka restartów, klawiatura działa i wybierając opcję uruchom normalnie, mogę pracować. Wątpie jednak czy na długo. Myślę, że nie mogę lekceważyć tego problemu. Zamieszczam log z OTL i prosze o pomoc.

PS. Chciałbym uniknąć ponownej reinstalacji systemu.

Log: http://wklej.to/MczYY

HijackThis jest już przestarzały. Teraz używa się OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 albo OTLPE gdy system nie działa: http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagno … h-windows/ Następnie możesz kliknąć w ikonę wykrzyknika w prawym górnym rogu Twojej wiadomości i poprosić moderatora o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo (a potem możesz z powrotem). Tam najszybciej ktoś sprawdzi log.

Zobacz temat “Problem z uruchomieniem systemu.” Podałem tam metody postawienia systemu na nogi, gdy nie działa problem-uruchomieniem-systemu-t491976.html Gdybyś system nie uruchamiał się, Ty nie miał ochoty bawić się w naprawę i zdecydowałbyś się wykonać format ale miałbyś na dysku ważne dane to poczytaj o odzyskiwaniu danych z dysku w sytuacji gdy system nie działa odzyskanie-danych-dysku-sytuacji-gdy-system-nie-dziala-t492904.html

Diagnostyka: windows-zawiesza-sie-ekranie-zapraszamy-t483583.html#p3047732

Co do niedziałającej klawiatury: http://www.fixitpc.pl/topic/5387-klawiatura-na-usb/

Czy w trybie awaryjnym wszystko jest w porządku?

Bo w trybie awaryjnym ładowane są tylko rzeczy niezbędne do uruchomienia systemu. Czyli nie są ładowane na przykład wszystkie sterowniki, w przeciwieństwie do trybu normalnego. Jeżeli w trybie awaryjnym wszystko będzie w porządku, to oznaczać będzie prawdopodobnie problem z jakimś sterownikiem. Jeżeli w trybie awaryjnym też będą problemy, oznaczać to może problem z systemem albo ze sprzętem. Trzeba to sprawdzić. W jaki sposób włączyć tryb awaryjny? Podczas uruchamiania komputera, jeszcze przed ekranem ładowania Windows przyciskaj F5 albo F8. Powinieneś ujrzeć planszę: http://zodi.com.pl/images/tryb_awaryjny.jpg. Sterowanie? Strzałki góra, dół. Wybierasz “Tryb awaryjny” i wciskasz Enter. Nie musisz się obawiać, kiedy wciśniesz przycisk. Najwyżej system uruchomi się w trybie normalnym i nie pokaże planszy z wyborem trybu, w jakim uruchomić system. Gdybyś miał problem z uruchomieniem w trybie awaryjnym, zobacz: http://www.fixitpc.pl/topic/5694-start- … safe-mode/ Jak Ci się znudzi praca w trybie awaryjnym, to po prostu Start - Wyłącz - Uruchom ponownie.

Daj znać o efektach. Powodzenia!

Pozdrawiam!

Wielkie dzięki za tę szybką, wyczerpującą i pomocną odpowiedź. Postaram się zastosować do porad. Przeanalizuje też tematy, które mi podesłałeś :wink:

Dodałem też nowe logi.