Błąd przywracania systemu

http://imageshack.us/f/706/przywracaniesystemubd.jpg/

Problem przedstawiony na powyższym obrazku. Bardzo zależy mi na wykonaniu przywracania systemu, aczkolwiek nie wiem jak naprawić ten błąd, gdyż nigdy się z nim nie spotkałem. Formatowałem komputer i 2-3dni po tej operacji idzie zrobić przywracanie, ale później już nie. Chciałbym, abyście mi pomogli w rozwiązaniu tego problemu lub wyszukaniu w czym on tkwi, wszechwiedzący forumowicze! Pozdrawiam, lali110.

Zerknij: ktore-programy-moge-usunac-t483768.html?hilit=przywracanie#p3048980

Dodane 11 lipca 2012 10:02:22

Zaraz zaraz

>>> Start - prawy przycisk myszy na Komputer - Właściwości

>>> w oknie, które zostanie otwarte, z lewej strony wybrać Ochrona systemu

>>> w oknie, które zostanie otwarte kliknąć Konfiguruj

>>> w oknie, które zostanie otwarte kliknąć Wyłącz ochronę systemu

image_id: 4720

Spowoduje to usunięcie punktów przywracania systemu.

lali110, nie rób tak.

Spróbuj uruchomić ponownie komputer. Po prostu. Albo spróbuj użyć przywracania systemu w trybie awaryjnym. W jaki sposób włączyć tryb awaryjny? Podczas uruchamiania komputera, jeszcze przed ekranem ładowania Windows przyciskaj F5 albo F8. Powinieneś ujrzeć planszę: http://zodi.com.pl/images/tryb_awaryjny.jpg. Sterowanie? Strzałki góra, dół. Wybierasz “Tryb awaryjny” i wciskasz Enter. Nie musisz się obawiać, kiedy wciśniesz przycisk. Najwyżej system uruchomi się w trybie normalnym i nie pokaże planszy z wyborem trybu, w jakim uruchomić system. Gdybyś miał problem z uruchomieniem w trybie awaryjnym, zobacz: http://www.fixitpc.pl/topic/5694-start- … safe-mode/ Jak Ci się znudzi praca w trybie awaryjnym, to po prostu Start - Wyłącz - Uruchom ponownie.

W razie dalszych problemów zobacz: http://windows7forum.pl/przywracanie-sy … ad-13432-t

Jeżeli dalej będą problemy, to pokaż log z OTL tak jak sugeruje picasso tutaj: http://www.fixitpc.pl/topic/7268-nie-ur … zas-boota/

Daj znać o efektach. Powodzenia!

Pozdrawiam!

http://imageshack.us/photo/my-images/37 … uulpm.jpg/

Mam niestety takie coś, wszystko na szaro, nie można kliknąć tego konfiguruj ani nic. Tak samo jest w trybie awaryjnym…

No bo musisz poczekać, aż wyszuka partycje systemowe…

No bo muszę poczekać jak długo? Bo już trochę długo czekam. Nie nabijaj sobie bez sensu postów, jak nie masz nic ciekawego do zaoferowania (czyli pomoc) i nie podawaj jakiś idiotycznych linków, bo to forum jest chyba po to, aby uzyskać pomoc, a nie zostać odesłanym do wujaszka google, który mnie tu przysłał…

Sprawdzałeś rady stąd?

http://windows7forum.pl/przywracanie-sy … ad-13432-t

SFC: http://www.fixitpc.pl/topic/1236-weryfi … edzie-sfc/

Przejrzenie dzienników windows-zawiesza-sie-ekranie-zapraszamy-t483583.html#p3047732 i poszukaj co Google pisze o konkretnym błędzie.

Daj znać o efektach.

Pozdrawiam.