Błąd RunDLL w czasie uruchamiania systemu

Witam

  Od pewnego czasu przy Ładowaniu sie systemu Windows 8.1 wyskkuje mi dziwny komunikat Błąd RunDLL niewiem jak sie tego pozbyc proszę o pomoc  W załaczniu przesyłam zdj tego komunikatu a.thumb.png.0d7a4b03b1175500671af48737d9a.thumb.png.0d7a4b03b1175500671af48737d9

Sprawdź autostart.

Hej,

Uruchom dodatkowo ADW Cleaner i wykonaj czyszczenie systemu - usuń wszystko, co znajdzie. Czyli najpierw Scan, później Clean i pozwolenie na restart systemu.

Pozdrawiam,

Niestety ADW Cleaner  nie pomógł nadal  błąd występuje 

Hej,

Czyli sprawdź autostart, czy tam nie ma wpisu z uruchomieniem tego pliku. Może warto też pokazać logi z F.R.S.T. Wrzuć je zgodnie z tym tematem: http://forum.dobreprogramy.pl/farbar-recovery-scan-tool-raport-obowiazkowy-478727t.html - szczególnie punkt 6.

Pozdrawiam,

Dodam nowy fakt  zauważyłem ze ten problem występuje po podłączeniu zasilacza do komputera

Hej,

A mógłbyś nieco bardziej to opisać? Błąd pojawia się w czasie uruchamiania komputera z podłączonym zasilaczem, a gdy korzystasz z zasilania bateryjnego, wtedy nie?

Pozdrawiam,

 Hej

Tak jak napisałeś w poprzednim poście  Jeżeli startuje z zasilacza to błąd się pokazuje a jeśli startuje z baterii to niema błędu dopiero po podłączeniu zasilacza błąd wyskakuje. Laptop ma 3 miesiące  Dell Inspiron 15 5000 Series  Wcześniej tego nie było.

                                                                                                                             Serdeczne dzięki za pomoc

Hej,

A możesz przy pomocy programu Process Explorer sprawdzić, z jakiego procesu pojawia się to okno?

Pozdrawiam,

Szukałem  w Process Explorer  nic nieznalazłem wpisywałem aby znalazło  RunDLL  albo witnessableAbstractor.dll   PS_scan.thumb.png.6380700556b67f376883b7PS_scan.png_2.thumb.png.4f3f4afacff6fee9

System Idle Process.txt

Hej,

Bardziej chodziło mi o to, byś skorzystał z przycisku Celownika - 10 ikona w pasku ikon. Przeciągasz go nad okno z komunikatem, i program podświetla proces, do którego komunikat należy.

Pozdrawiam,

Może to ma związek z szkodliwym programem typu adware i miałeś pokazać logi z FRST.

1 polubienie

Hej 

Zrobiłem tak jak mi poradziłeś podświetlił mi program Proces svchost.exe a dokładnie rundell32.exe

Proces hosta systemu Windows (Rundell.32)  Microsoft Corporation

Dziwne przecież ja mam system 64 Bitowy

W CCleaner znalazłem  te zaplanowane zadanie  Najprościej by było wyłączyć i pewnie by niewyświetlanie się  ale chciałbym sie dowiedzieć się co o to jest :

Tak    Task    DawidTurboWarmheartednessV2    Microsoft Corporation    rundll32.exe WitnessableAbstractor.dll,main 7 1

 

 

DawidTurboWarmheartednessV2 to jest szkodliwe zaplanowane zadanie związane z aplikacją typu adware.

 

Dziękuje wszystkim za zainteresowanie się i rozwiązanie problemu  temat uważam za zamknięty .

Wydzielono 1 post tworząc nowy wątek: Błąd RunDLL w czasie uruchamiania systemu