Błąd wczytywania komentarzy

W każdym newsie otrzymuję błąd wczytywania komentarzy. W dodatku, to czasem przekierowuje mnie na stronę (nie pamiętam, jaką) niby różnych promocji. URI jest dziwne, nie ma certyfikatu/szyfrowania i (w przypadku plusa), pytają o rzeczy, które powinny im być znane.

Czy ktoś ma podobne problemy?

a wbijesz gdzie Ciebie odsyła? na jaki URL?

Nie pamiętam URI. Zjawisko jest losowe - tzn. czasem odsyła, a czasem nie.

http://luckypapa.top/bonus/com-pl-s10-ipx11-new-cdn/lp3.php?c=4ezpfwxdz42z2&k=effcfffaccd4bfa013d3648f9743673b&country_code=PL&carrier=Plus&country_name=Poland&region=Wielkopolskie&city=Piaski&isp=Polkomtel%20Sp.%20z%20o.o.&lang=pl&os=&osv=&browser=Firefox&browserv=108&brand=Desktop&model=Desktop&marketing_name=Desktop&tablet=4&rheight=768&rwidth=768&e=5

To na innej stronie wp.pl mnie przeniosło teraz. System komentarzy dobrych programów nie działa.

Po kliknięciu w linka przenosi teraz do artykułu o Trzaskowskim, ale czasem przenosi do informacji o nagrodzie (głównie smartfona) dla klientów Plusa.

Nie mam czegoś takiego, nigdzie. Dlatego „winy” raczej szukałbym na urządzeniu z którego korzystasz. Może warto założyć temat w dziale Bezpieczeństwo - dobreprogramy - forum i tam zamieścić logi zgodnie z instrukcją?

1 polubienie

W wątku w dziale „Bezpieczeństwo” znalazło się rozwiązanie:
[Linux] LuckyPapa.top - #12 przez nintyfan . Wynika z niego, że to jednak było coś w wortalu. Wiedziałem, że mój system został nienaruszony. Dopuszczałem jedynie świadomość, że może coś z routerem lub u operatora być nie tak.

No tak, reklamy…
A to jest kolejny powód, dlaczego ich nie lubię i zawsze blokuję. :slight_smile:
To też wyjaśnia, dlaczego u mnie nigdy nic takiego się nie pojawiło, pomimo odwiedzania witryn z listy.

Po prostu muszę zmienić bloker. Jednak nie warto zaśmiecać tematu. Problem było to, że ta reklama przekierowała na stronę z oszustwem, a do tego przekierowała (w przypadku Firefoksa choćby) po wejściu na stronę. Bez klikania w link, ani nic takiego.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.