Błędy forum po aktualizacjach / uaktualnieniach

(Bogdan_G) #264

Mam 5 przeglądarek firefoxowych. Wszystkie są dd, jeśli chodzi o czat.

(krystian3w) #265

Sprawdź czy masz odznaczoną ostatnią pozycję dla Babble:

https://forum.dobreprogramy.pl/my/preferences/interface

(pocolog) #266

To chyba kwestia procesora, bo u mnie to też są milisekundy, za to na telefonie czasem tak zmuli, że parę sekund jedna litera wchodzi :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Bogdan_G) #267

Gut. To jak wytłumaczyć szybkie otwieranie czatu w slimjet, a w firefoxie i modach firefoxa - żałosny spektakl. W slimie procesor starczy na obsługę pluginu czatu. Jest szybko. W palemoonach łącznie z 28.0.1, czy basilisku 55 - forum dp jest dd, jeśli chodzi o skrypty.
Ale będę kombinował.

(Radek68) #268

To na pewno nie jest kwestia procesora, tym bardziej, że ja podałem wyniki dla procesora ośmioletniego, Celerona na podstawce LGA775 (od którego np. obecny Core i5 jest ok. 500% szybszy).

(Astor44) #269

To chyba kwestia różnych dodatków (rozszerzeń) do tych przeglądarek, zwalniających otwieranie czatu. W każdym razie błędu czatu (forum) to tu nie ma. Nawet na starym IE11 (W10) otwiera się czat w dwie sekundy.

(Bogdan_G) #270

Nawet nie. W trybie awaryjnym przeglądarek bez rozszerzeń też trzeba sporo czekać.

(Dimatheus) #271

Hej,

@Bogdan_G - U mnie na najnowszym FF Quantum 62.0.2 (64-bit) trwa to koło sekundy, a procesor też ma swoje lata - Intel C2D P7350. Tyle że ja w przeglądarce nie mam praktycznie żadnych skryptów blokujących…

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Bogdan_G) #272

Nigdy nie używałem jakichś noscriptów. Disconnect i ublock mam wszędzie.
Czat w slimjecie otwiera się szybko, ponownie - jeszcze szybciej. A że niektóre skrypty dodaję do filtrów, to nie moja wina, tylko tych, co wciskają śledzie i inny phishing (googlesyndication i inne).
Dokładnie to samo jest w slimie - i czat szybko śmiga.

(krystian3w) #273

Reklamowe na pewno nie zawierają przyśpieszaczy otwierania czatu.

Znowu wam serwer zdycha!!!

Przyzwyczajaj się :wink:

Tydzień, półtora śmigało forum jak nigdy bez problemów.

(MacMakMag) #277

Znowu awaria przed Wigilią i cudowe 294 zalogowanych do forum. Może to ręka Boska :stuck_out_tongue:

(rgabrysiak) #278

Magia Świąt :wink:

(~MacG) #279

Wińcyj spamu!

Macie już jeden temat. Po co pisać “n” razy o jednej głupocie?

(LORDEK) #280

Ile jeszcze tematów założycie? Jeden wystarczy! Scaliłem wątki.

(MacMakMag) #281

Znerwicowany moderator z ciebie.

(Fizyda) #282

Dla mnie to moderacja ma niesamowita tutaj cierpliwość, ja już przy pierwszym wystąpieniu tego problemu nie był tak pobłażliwym dla osób które wręcz komentowały w czasie rzeczywistym ile to jest już online userów według licznika. Zupełnie tak jakby tylko grupka ludzi miała do niego dostęp i miała obowiązek informować o stanie tego licznika innych użytkowników …

(marcin82) #283

@Fizyda

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_gNXe2XIEOsqoWGpfTdb0c0svR9B8GQPE.jpg .