Błędy forum po aktualizacjach / uaktualnieniach

Co? Przecież ostatnio czytałem, że jesteśmy reżimem…

Komentować sobie mogą live, ale na czacie, bo tam leci wszystko co się nie nadaje na wątek na forum.

@marcin82

To nie jest wątek do spamu i memów. Nie ma co tu robić syfu.

To czemu nie robisz najbardziej ulubionej rzeczy moderatora i nie banujesz za to?

Ja tylko Ciebie banuję Garoz(s).

Masz jakieś uprzedzenie do mnie, ale wiesz, że to jest równoznaczne z tym co pobić komuś bo mi się nie podoba lub mi nie pasuje? Tylko bijesz mnie tymi banami.

Ślęczysz tu i mendzisz, a potem się dziwisz, że jesteś banowany…

Zastanawia mnie kiedy ktoś tu zauważy czy wiecej ja obrażam ludzi czy wy mnie.

Mendzisz sam chyba w całym swoim życiu.

Ok koniec, bo to nie temat do takich "przemyśleń. Błędy na forum są i oby ktoś to szybko poprawił. Tyle.

Amen :slight_smile:

Scalić wszystko w jeden temat rzekę na dział!




Kolejna aktualizacja, kolejne błędy. Android, najnowszy Chrome.

1 polubienie

To samo. Safari iOS.

Na PC to samo:

Teraz weekend, później święta. Niby tyle lat doświadczenia, a nie wiedzą, że takich rzeczy nie robi się w piątki.

1 polubienie

Trochę sobie poczekamy na powrót ikon…

A może na nowy rok będzie kolejna migracja na jakiś dziadowy silnik? Bo coś nie działa więc trzeba się przenieść żeby nie działało jeszcze więcej. O ile mnie pamięć nie myli tak to działało wcześniej.

Ctrl+F5, pewnie jeden z serwerów był obciążony i wysyłał uszkodzony plik z fontami czego jesteście ofiarą, a przeglądarka taki plik zapisała do cache.
No chyba, że do mnie problem dopiero dotrze bo mogę być jeszcze na starym działającym serwerze.

PS. Co do mobilnych przeglądarek to chyba trzeba wyczyścić cache przeglądarki.

Nie działa tak czy tak.

Jest opcja, że uszkodzony plik jest w cache serwera CDN do którego Cię łączy.

Cookies WP na forum:

tego jeszcze nie grali…


Błąd czcionek może z późnej przesiadki na Font Awesome 5.X, wcześniej długo trzymano się 4 mimo dopuszczenia w silniku wersji 5 jakieś kilka miesięcy temu.

Co w tym dziwnego ? Wkrótce i tutaj będą śledzić :wink:

A już myślałem, że Firefox, Chrome mi się sypie. Nie lepiej, aby DP zostawiło tak jak było?