Błędy w działaniu forum ;-(

Tak, przed momentem. Gdzie nie kliknęłam, error 500. Teraz już jest okej.

Logi tego nie potwierdzają :wink:

Anyway, powtórzę - nie zglaszajmy bledow, ktore po minucie lub dwoch same przechodza.

No, trwało to więcej niż minutkę :wink: Ale okej.
Idę robić obiad.
Miłego :slight_smile:
Ps. Strona właśnie ruszyła.

Z takich błędów na forum, to ja mam co chwilę coś, oczywiście tego nie zgłaszam, bo samo mija po chwili, albo jest jednorazowe. :slight_smile: Np. taki wygląd forum przed chwilą (wklejam nie jako błąd, a jako ciekawostkę):

I tu słuszna uwaga Tomka (@tomekb) - zgłaszajmy to, co się powtarza.

Szybsze i tak wychodzi odpowiedź - reakcja niż szukanie pop up w kodzie, zwłaszcza jak ktoś się nie zna.

Wchodzę dzisiaj na forum po dłuższej nieobecności a tutaj znowu jest bug i mogę zmieniać nazwy wszystkich tematów. Nie ma też czatu, czyżby było już 10 000 wpisów?

@Pawlo2 It’s not a bug, it’s a feature! :slight_smile:

1 polubienie

Mnie często wyskakuje w nowych tematach brak paska licznika


Następny:

Bo co liczyć jak masz maksymalnie dwa posty w wątku.


@Pawlo2 - wątek “Dawno, dawno temu” ma dopiero 9922 wpisy, czatu nie ma bo jakiś błąd i autor w hobbistycznym czasie nie może naprawić szybko.

W dodatku nie mogę wejść do wątku kanał główny czyli czatu bo wyskakuje mi ciągle takie coś:

Aktualnie czat jest niedostępny, bo coś tam majstrują przy nim. O czym pisał @tomekb :slight_smile:

Czat będzie wyłączony do czasu aż autor wtyczki rozwiąże jakieś tam problemy.

Pobieranie z streamango serialu -
No wicie co? Przed chwilą apisałem posta w tym temacie. Potem temat nie udało się go oflagować. Klikałem pod opisem tematu, a nie w post Krystiana.


Wyskoczyło takie coś:

Drugi raz kliknąłem w flagę i znowu to samo.
Temat z pobieraniem filmów z pirackiej strony efilmy tv - wyparował. To po kiego licha jest śmietnik?
W klapkach chodzić można, ale zakładać klapki na oczy, bo z jakich względów temat parę dni nie wadził? Można wiedzieć, o co chodzi?

Nie wiem co ma piernik do wiatraka, ale odkąd mam publiczny IP w Orange LTE biurowy to wszelkie nie dogodności z forum znikneły, a na IP wewmętrznym od Orange cyrki często były. Czyżby Orange na swoim NAT-cie coś blokowała dla forum jakies porty ?

Dokładnie ten i jest nawet moja ikona.
Sens mojej odpowiedzi w temacie był taki, że nie powinno pomagać się na tym forum ludziom, przy pobieraniu czegoś z pirackich stron.
Ale temat kamfora! Czemu?

Temat łamie regulamin = został usunięty (a nie przenoszony do kosza). Należy takie tematy raportować do moderacji, a nie wchodzić w polemiki - ludzie i tak będą robić swoje.

2 polubienia

Zamykam, bo zbyt pojemny worek się zrobił z tego tematu. Zgłaszajmy proszę osobne błędy w osobnych wątkach, wtedy łatwo oznaczać je jako rozwiazane.

2 polubienia