Błędy w działaniu forum ;-(

Autor pracuje na dodatkiem a nie redakcja.

Aha, chodzi o chat…

Trzeba tu sledzic, az autor naprawi :wink:

@tomekb @anon25492837
Tymczasem jak ktoś koniecznie chce czatować to można wbić na WebIRC #dobreprogramy.pl:
http://webchat.freenode.net/?channels=%23dobreprogramy.pl&uio=OT10cnVlJjExPTcyb7

Po zmianach dzisiaj nie mamy w logach ani jednego błędu 500 - odpukać, bo dzień się jeszcze nie skończył :wink:

Dzień się zaczął i nie ma błędów :wink:

Błędów nie ma, ale ładowanie wątków trwa strasznie długo (u mnie).
Z łączem nie mam problemów, wszystko tak, jak przedtem.

Pozdrawiam, Direwolf!

@tomekb
Czy jest jakiś sposób na zwalczenie błędu, kiedy chcę użyć jakiejś reakcji na forum?
Obecnie, kiedy wybieram przycisk reakcji, podświetla mi wątek poniżej i nic nie mogę zrobić.
Widzę, że inni korzystają z tej funkcji całkiem sprawnie. Na czym polega problem?
Korzystam z Google Chrome. Dodatki to Disable HTML5 Autoplay, uBlock, HTTPS Everywhere

Pozdrawiam, Direwolf!

Nie tylko Ty masz ten problem z ikonkami reakcji.
Pod Vivaldi i FF 55.0.1 z addonami i bez (w trybie safe mode) to samo przyciemnia się tylko tło forum i okno z ikonkami reakcji się nie pojawia, a często też właśnie podświetla się wątek poniżej.

FF 55.0.1 (emoji reaction):

Vivaldi 1.11.917.39 (emoji reaction):

Przypadek - nie, błąd - tak?

Czekać do aktualizacji tej funkcji:


Drugi link prowadzi do myku by móc oddać reakcje - nie do końca to ładnie wygląda ale po 3 godzinach porzuciłem próbę naprawy starego pop up i ukrycia efektu nadmiernego podświetlenia nowszych postów w Stylish (wymagany by był Javascript by bezproblemowo ukryć podświetlenie).

Z dziś:

image

Mam dokładnie to samo.

Zgłosiłem buga:

https://meta.discourse.org/t/502-error-on-admin-users-12345-nick/68530

Też mam problem z ikonkami reakcji, czyli po wybraniu emotikonki, przyciemnia obraz strony. To jedyna reakcja “buźki”. Nie ma znaczenia jaka przeglądarka.

Hej,

Bo reakcje nadal nie są naprawione. Ale można to ominąć, stosując myk zaproponowany przez użytkownika @krystian3w: Błąd po kliknięciu na "reakcję" na post

Pozdrawiam,
Dimatheus

2 polubienia

A ja w konsoli www przeglądarkowej zmieniałem w CSS display:none na disblay:block w jednej z klas i też się pojawiało. :wink:

Błąd został naprawiony w dzisiejszej aktualizacji.

PS zakonczymy dyskusje w tym watku, ma on tak ogolna nazwe, ze pozniej nie mozna sie polapac czego dotyczy. Oryginalny problem/problemy z pierwszego posta zostały już naprawione.

Troszkę chyba nie bardzo naprawiony… przelazł sobie na portal…

Zrzut ekranu w 2017-08-24 15-51-54

Po pierwsze, ten wątek dotyczył forum.

Po drugie, pisałem już wcześniej - w przypadku takich błędów poczekajcie chwilę, spróbujcie za kilka minut i dopiero kiedy problem się utrzymuje, zgłoście go jako bug.

Błąd 500 na serwisie to inny temat, robiliśmy akurat aktualizację i chyba coś poszło nie tak, @Lisek nad tym pracuje i problem zaraz zostanie usunięty.

1 polubienie

Sorrki… Akurat tu miałam otwarte, a wszędzie indziej forum też wywalało 500-tkę.

W tej chwili, przed chwila forum wywalalo 500tke?
Ja siedze caly czas i nie mialem zadnej, w logach tez nie widze.
500-tka widmo :stuck_out_tongue: