Blokada nazistowskiej strony

jestem jak najbardziej za blokowaniem takich stron i mam gdzies wielkie slowa typu cenzura, wolnosc slowa itd.

ludzie prowadzacy takie strony powinni zostac pozbawieni wszelkich praw, nie wykluczajac prawa do zycia (tak wiem ze jest to niepoprawne politycznie i ze zaraz znajda sie osoby krytykujace moje podejscie ale mam to tam gdzie slonce nie dochodzi)

a teraz do rzeczy

czy skrypt dziala rowniez pod vista? bo mimo wielokrotnego uruchomienia nadal nie widze tego w task manager

Ale o czym ty mówisz Monczkin? Dla naszej policji ważniejsze jest zamykanie stron z napisami, bo według nich są chyba bardziej szkodliwe publicznie…

Mamy wolność słowa, niech sobie głoszą co chcą. Tylko, że tworcy tej strony posuwają się za daleko wskazując adresy osob przeciwnym skinom i reszcie tej hołoty. A jak to się kończy wiemy :frowning:

Słowo faszyzm zostało użyte w odniesieniu do

Ja nie mówię, napisałem o akcji.

Zgadzam się i również jestem przeciwny blokowaniu stron w ten sposób. Bezsilność organów ścigania nie może być pretekstem do zwalczania bezprawia metodami, które są wątpliwie moralnie. Do akcji więc się nie przyłącze.

Na stronie polskiej “antify” jest namawianie do walki z państwem i inne anarchistyczne hasła. Dlaczego ich nikt nie zaatakuje? Przecież to łamanie konstytycji. Taka to moralność pani Dulskiej niestety bo przecież nadal komunizm , anarchizm i antypolskość są takie trendy :?

A apolityczność twórców kiluj.pl to można między bajki włożyć, skąd ten ich upór przeciez tam nie ma zdjęc osób apolitycznych?. Nie popieram redłacz i rażą mnie ich metody działania, ale w jednym szeregu z antypolakami i lewakami nie stanę. To tyle.

A co to ma wspólnego z ta akcją? Nie wiem czy wiesz, ale środowiska anarchistyczne nie są zachwycone tą akcją. Oni rezerwują zwalczanie nazistów dla siebie.

http://harce.wordpress.com/2008/02/25/a … cji-kiluj/

Zresztą, walka o której mówisz, jest zwalczaniem systemu w myśl zasad

Masz jakieś informacje, że jest inaczej? Czyli co, jak ktoś skrzyknie kilka osób, i będzie wyrażać swoje zdanie, to należy ich uznać za “politycznych” Czyli każda inicjatywa obywatelska, według Ciebie to zasłona dymna dla grup nacisku?

A widziałeś zdjęcie grupy gimnazjalistów z nauczycielką sprzątających miejsce związane z kultura żydowską i podpisane zdrajcy? Widziałeś zdjęcie chłopaka, którego jedyną “winą” są semickie rysy twarzy - według nazistów? Skąd wiesz, że podpisy “polityczne” nie są zmyślone. Zresztą, nawet jeśli ktoś jest zaangażowany politycznie, to z tego powodu może być prześladowany?

No, tak, tutaj raczej trudno skomentować. Kim jest antypolak? a lewak?

Wychodząc z Twojego punktu widzenia, to zaczynam się zastanawiać czy mam chodzić na groby moich dziadków, bo grób leży w sektorze gdzie pochowani są Cygani.

asterisk - jak używasz słów Wojtyły to powiedz nam jak to “zło” byś zwalczył “dobrem”?

Znajdźcie pokojową metodę to z niej skorzystam.

Pamiętając również o własnym bezpieczeństwie.

Nie mówcie o policji, bo oni nic nie mogą zrobić…

Spinx - napisz na forum kiluj.pl, może ktoś pomoże, ponieważ używam Linux.

Wygląda na to, że strona rw nie działa na te chwilę.

Znam lepsze powiedzenie - “sile przeciwstawiaj siłę, a agresji jeszcze większą agresję”. I tak właśnie trzeba wykańczać np. tych z RW. Żołnierzy Waffen-SS uczono, że najlepszą obroną jest atak i tak samo trzeba robić z Red Watch.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak wreszcie pojawi się jakaś antykomunistyczna storna zawsze musi być ona splamiona haslami antyżydowskimi, rasistowskimi itp. Kiedy wreszcie pojawi się jakaś strona wymierzona w tą “czerwoną zarazę”, ale bez haseł, które używa Red Watch. I właśnie w ten sposób tej czerwonej hołocie przez lata wszystko uchodzi na sucho, bo gdy ktoś głosi hasła antykomunistyczne od razu jest szufladkowany jako faszysta ablo nawet nazista :frowning:

nic w tym dziwnego, patrzac na historie polski i sasiadow to zawsze byli nazisci z jednej i komunisci z drugiej ktorzy zawsze sie lali po gebach (nie liczac moze paktu ribbentrop-molotow, ktory i tak zakonczyl sie walka) wiec skoros nie nazista tos komuch i miejsca dla normalnych ludzi nie ma

W takim razie co z kapitalsitami? Oni są przeciw temu i temu.

oni sie pojawili sie stanowczo za pozno

Temat dotyczy konkretnego wydarzenie i konkretnej sytuacji. Proszę dywagacje ideologiczne zostawić na inna okazję czy miejsce.

Dobra, niech ci będzie.

Walka z Red Watch to walka z wiatrakami. Wielokrotnie już było o nich w wiadomościach, wielkokrotnie już nawet na tym forum wspominałem o nich. Zlikwiduje się jedną komórkę, a na jej miejscu wyrosną 2 nasepne i tak w kólko. Albo odczekają chwilę i się “odrodzą” na jakimś nowym serwerze…

jakby tak na to patrzec to scigania zlodzieji, mordercow czy innych przestepcow tez nalezaloby zaprzestac bo przeciez ciagle pojawiaja sie nowi

Mówicie “nie” cenzurze internetu…

Nie wiem czy wiecie, ale na RW były udostępniane dane osobowe różnych osób ze względów na poglądy, wygląd i byle co co się im nie podobało.

Część z nich została pobita.

Mówicie “nie” cenzurowaniu ludzi, którzy dręczą i zadają ból ludziom, bo są inni?

Każdy z Nas mógłby się tam znaleźć, bo podpadliście im albo macie inne poglądy.

Bylibyście “wrogami białej rasy” czy “zdrajcami”.

Nie zdziwił bym się jak by taki głupek Wam podbiegł i wbił nóż w plecy.

Było parę takich przypadków.

Poszukajcie sobie na google.pl .

Nadal uważacie, że taka strona ma prawo istnieć?

Jak tak, to prawdopodobnie z Wami coś nie tak.

Redwatch znów padł i nie ma go od około 3 dni.

Pozdrawiam.

Edit:

http://www.tvn24.pl/12690,1534690,wiadomosc.html

Proszę bardzo - nadal jesteście za nie cenzurowaniem?

Ludzie… Zastanówcie się najpierw, a potem piszcie czy to jest w porządku działanie redwatch.

Popieram tą akcję. To jest karalne!!

Paliusz , proszę wskaż mi, gdzie twierdzę, że działania RW są w porządku?

ja tylko jestem przeciw cenzurze internetu. jedyne wolne medium, musi pozostać wolne. dziś blokada nazistowskiej strony, za 5 lat blokowanie poglądów sprzecznych z wszechobecnym w Europie socjalizmem?

freedom , ja rozumiem, że internet to jeden z nielicznych sposobów bezkarnego wyrażania swych poglądów, ale nie jest to miejsce na obrażanie, czy inne gorsze reakcje tego typu. Takie strony jak redwatch powinny być blokowane. Uderzają one w godność i poczucie bezpieczeństwa osoby np. o innym kolorze skóry, wyznaniu itp.