Blokada nazistowskiej strony

Oty kosmos.

Jednego takiego już złapali:

http://wiadomosci.onet.pl/1704227,11,item.html

Uważam że tej strony nie powinno sie zamykać ani blokować z następujących powodów:

po pierwsze sa na niej dane zdrajców Polski(komuniści,punkowcy,anarchiści)którzy nie mają na celu dobra narodu tylko wyzyskiwania nas wszystkich.I proszę nie mylić Hitlerowskiego nazizmu z polskim Narodowym socjalizmem bo to zupełnie dwie różne rzeczy

po drugie tej strony nie da się zamknąć bo po jakimś czasie znowu się odrodzi tylko że na jakimś innym zagranicznym serwerze niestety taka jest prawda

normalnie poczułem się zdrajcą… :mrgreen:

No i co to takie fajne dla Ciebie? Bycie przeciwko własnej ojczyźnie? Jeśli tak to jesteś dla mnie o wiele niżej od twórców redwatch. :?

Jeszcze jak mi powiesz w jaki sposób ci wszyscy punkowie wyzyskują nas wszystkich to możemy podyskutować, bo na chwilę obecną to rzucane są tutaj suche frazesy.

Może ja za niego odpowiem. Dla mnie wystarczy to jak się zachowują i jakie głupoty głoszą , a do tego są antypolscy i opluwają własną ojczyznę. Wbrew pozorom robią dużo złego i to właśnie oni wierzą we frazesy, slogany i wszelkie bzdury.

Za okupacji AKowcy strzelali takim w łeb, tak jak volksdeutchom, szmalcownikom i komuchom, dziś traktuje się jako tych dobrych i ofiary złych nazioli, tak samo komunistów i środowiska gejowskie, które stawiają coraz bardziej absurdalne rządania (adopcja dzieci) - naprawde dziwne są obecne czasy.

Więc wybaczcie, że nie pójdę za psychozą tłumu, ale poza kilkoma przypadkowymi osobami na tej stronie ( z przykladu Monczkina z tymi dziećmi) to reszty tej hołoty mi po prostu nie szkoda.

To samo z komunizmem. W konstytucji jego propagowanie jest tak samo zakazane jak nazizmu. Ale juz pokazanie się w TV w koszulce CCCP lub z sierpem i młotem jest jak najbardziej cool i trendy…Więcej obiektywnizmu panowie w tej ślepej nienawiści.

Widzisz i właśnie tutaj się różnimy, bo ja jako hołotę określam ludzi którzy nie akceptują poglądów innych niż im bliskie. Komunizm… co Ty właściwie wiesz o komunizmie? To co nazywasz komunizmem jest nie jest komunizmem a leninizmem czy tam stalinizmem, różnica niby subtelna, ale gdybyś się zagłębił zamiast opluwać to znalazł byś znaczące różnice.

Leninizm, marksizm, stalinizm - dla mnie bez róznicy, skoro zamiast patriotyzmu uznaje internacjonalizm :?

PS: Nie róbmy offtopu 8)

mozesz podac jakies konkretne przyklady tych zachowan czy dalej tylko puste frazesy?

ja nie widze sprzecznosci miedzy internacjonalizmem a patriotyzmem, chyba ze uwazasz ze patriotyzm to to samo co nacjonalizm

Dokładnie jak jest problem to warto go zbadać. Ankietę można łatwo stworzyć np. http://www.net-ankiety.pl tylko trzeba by było ją jeszcze w serwisie wyemitować.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … nastolatka takich ludzi to umieją karać a prawdziwego zła nie dostrzegają :? , co prawda to inny organ ale to dla przykładu. Popieram tę akcję.

Akcje jak najbardziej popieram, ale tak jak było mówione, tacy ludzie to niestety… walka z wiatrakami

Monczkin , omg… pięknie że poruszyłeś problematykę tego ścierwa…


a ten skrypt nie działa… :frowning: ;/ zmieniłem z kiluj.pl/lista.txt na www.kiluj.pl/lista.txt i nadal nie pobiera listy ;| tzn sam programik się uruchamia itd… ale wyświetla że nie ma listy… a lista jest… ;|

Ja tam uważam, że samo nawoływanie do nienawiści wobec kogokolwiek nie powinno być przestępstwem.

No bo zgodnie z tą logiką to jakiekolwiek ostre czy nieopacznie wypowiedziane pod wpływem emocji słowa pod adresem innej osoby powinno być karalne.

Poglądy prezentowane przez faszystów z Redwatcha są niezwykle niemoralne, złe i całkowicie sprzeczne z ideami wyznawanymi przez większość zdrowego społeczeństwa, ale nie uważam aby słuszne było karanie za propagowanie takich poglądów. Wolność słowa polega na tym, że każdy może wypowiadać się na temat innych grup, nawet jeśli jest to obraźliwe czy przykre. Karać powinno się wtedy, jeżeli te słowa przemieniłyby się w czyn.

Jeśli chodzi o szkodliwe skutki społeczne działania tego typu stron - przecież wszyscy dobrze wiemy, że podatni na tego typu treści stanowią niewielki wycinek, patologiczny margines naszego społeczeństwa. Normalny człowiek nawet jeśli trafi na taką stronę to i tak nie ulegnie propagandzie nań głoszonej. A jeżeli ktoś się fascynuje nazizmem to i bez tej strony znajdzie w sobie wystarczająco dużo nienawiści aby np. zaatakować gejów czy murzynów.

Dlatego nie widzę żadnych większych przeciwwskazań do tego aby takie strony sobie gdzieś wisiały w internecie. Normalni ludzie i tak tego nie będą czytać, a naziole mogą stać się najwyżej jeszcze bardziej agresywnymi jak ciągle ktoś będzie im blokował/hackował ich strony. Z drugiej strony - dlaczego wszyscy tak uwzięli się na strony faszystów, a komunistyczne strony pozostają bezkarne? Jak już tak macie na sercu nasze polskie prawo i art. 256 z kodeksu karnego to zgłoście również strony komunistyczne, jako łamiące prawo. Ale tak nie jest. Che Guevara, sierp i młot czy pysk lenina to jest super-fajny element popkultury i nikomu nawet do głowy nie przyjdzie aby tego typu przejawy propagowania zakazanych ustrojów również tępić. Dlatego mile widziane byłoby więcej konsekwencji.

Podsumowując - uważam, że akcja polegająca na atakach DoS strony Redwatch jest niewłaściwa. I tak nic nie zdziałacie, bo to jest najzwyklejsza walka z wiatrakami, a naziści mogą czuć się jeszcze bardziej sprowokowani i rozeźleni na “lewaków”, “gejów” itd. i nasilać swoje działania, nakręcając jednocześnie spiralę nienawiści. Dlatego tego typu środowiska najlepiej zmilczeć, zignorować a tego typu ludzi zbojkotować. A jeśli dopuszczą się czynów przestępczych to surowo ukarać. Za pobicie publiczną chłostą, a za morderstwo karą śmierci.

NIE MYL WOLNOŚCI SŁOWA Z NAWOŁYWANIEM DO NIENAWIŚCI! !!

a mi się wydawało, że tematów politycznych na tym forum nie będzie (co oficjalnie ogłosił kiedyś Monczkin). A tu bach i temacik co najmniej zahaczający o politykę.

Dyskusja za pewne niebawem przerodzi się w jakąś kłótnię i posypią się warny.

Temat bez sensu. Do napiętnowania takich rzeczy są specjalne instytucje. Ja nawet nie słyszałem o tej stronie, dopóki na forum nie zrobiono jej reklamy.

Mi to wygląda na jakąś prywatną krucjatę.

el polaco , te strony są bardzo znane, mówiło się o nich w tv i pisało w gazetach… temat nie zahacza o polityke lecz o głupotę i szkodliwość pewnej grupy… jak na razie ja ze swojego komputera moge wejść na te paskudne strony wiec… że tak to ujmę nasze władze nie wiele robią w temacie… dostawcy internetu również…

miała być druga Japonia a wam się marzą drugie Chiny, nie dość że cenzurują nam telewizje to wy jeszcze chcecie cenzury internetu

co z wami jest nie tak ?

kwasna pikla , gdzieś już chyba pisałem na ten temat, ale się powtórzę. prawo do wolności wypowiedzi, tak samo jak wszystkie podstawowe prawa człowieka podlega ograniczeniom i restrykcjom, zwłaszcza w sytuacji gdy jako takie zaczynają one naruszać prawa innych osób. w takiej sytuacji nie może być mowy o cenzurze, tylko o próbie egzekwowania prawa.