Blokowanie plików cookie

Zablokowałem w przeglądarce slimjet (to jest moja główna przeglądarka) pliki cookie i teraz co chwila wyskakuje to “coś”

jak mogę to ominąć dalej zachowując blokadę cookie. Nie mogłem się zalogować na forum przez konto Google dopóki miałem włączoną blokadę.
System to Win 10 pro.


Zapoznaj się trochę z tym tematem + tematem, który jest dopięty (wylogowanie z portalu). Wtedy zrozumiesz, że problem robi się globalny.

Na sportowych faktach blokada rodo psuje ładowanie komentarzy jak jest więcej niż 5 (nie działa przycisk “załaduj więcej”).

Jak miałem blokadę ciasteczek to nawet nie mogłem zalogować się na konto pocztowe na wp.pl. Teraz znowu odblokowałem ciasteczka i wszystko “śmiga”. Wygląda, że trzeba “wielkiego brata” zaakceptować lub poczekać na to

Dla Firefox i chromium sprawdź dodatek I don’t care about cookies. Może z czasem panowie od polskich filtrów coś wymyślą.

Używam SlimJet.

Pomoże?

To nie jest tak że na siłę chcę blokować ciasteczka ale czasem “wkurza” ,mnie jak przeglądam różne rzeczy i za chwilę mam na stronie “spersonalizowane” reklamy i tak trochę z ciekawości zablokowałem ciasteczka. Co do SlimJeta to włączyłem w ustawieniach blokowanie reklam i dodałem HTTPS Everywhere.
Dziękuję za poświęcony czas.