Coś się na DP posypało?

EDGE, Firefox…

1 polubienie

U mnie na FF 66.0.4 działa.

Coś psuje styl strony, czyli jakiś antywirus, albo inna aplikacja…
Tak samo mam, gdy przełączam style. Wracam do podstawowego i jest OK.

Czasami i u mnie tak jest, ale to czasami, na czystej przeglądarce i Windowsie, bez antywirusa.

Może wygaszanie kodu przestarzałego jaki widzi CyberFox i inne takie stare Firefoksy.

A to w oparciu o informacje że cyberfox widzi inny plik favicon.

Chyba nie, bo dziś jest już dobrze. Wczoraj wieczorem cały czas tak było, dlatego napisałem tego posta.

Czy do sypania się DP można dodać te cookies/rodo? Nawet jak jestem zalogowany i raz już zaakceptuję te wszystkie postanowienia, co już są po prostu irytujące, to co parę dni one się pojawiają bez wcześniejszego czyszczenia cookies w przeglądarce. To jest normalnie już kpina. Ba nawet zdarza się, że to potrafi uciec dodatkom blokującym reklamy.

Wydzielono 7 postów tworząc nowy wątek: Wylogowywanie z portalu

A ja chyba zbyt szybko pochwaliłem.

Nie wiem o co chodzi, ale DP na EDGE (bez dodatków) nadal źle się wyświetla, zresztą z dodatkami też.


A na SlimJet bez problemu.

Zobacz czy konsola dewelopera “stron www” zwraca jakieś błędy dla Edge, może być toprona w użyciu (brak postępu od odświeżenia jej w IE10).

Nie wiem od czego to zależy; dziś włączyłem komputer i jest… dobrze.

Generalnie prawie nie korzystam z EDGE, więc nie wiem czy to też miało(by) miejsce wcześniej, po prostu dwa dni temu musiałem na szybko coś sprawdzić na DP, więc włączyłem EDGE, a efekt był jak wyżej. Wczoraj też było źle. A dziś jest dobrze. :-/


A, zaraz sprawdzę też na Firefoxie (też rzadko używam).


Sprawdziłem: na Firefoxie też teraz jest dobrze.

WOW

Problem występuje na najnowszym Firefoxie. Wyłączenie blockerów nie pomaga. Na chrome jest git. Problem dotyczy jasnej skórki, bo na ciemnej wszystko wraca do normy:

Strzelałbym że może dyfuzory na rodo WP psują?

autokult.pl,dobramama.pl,dobreprogramy.pl,echirurgia.pl,fotoblogia.pl,gadzetomania.pl,jejswiat.pl,kafeteria.pl,kafeteria.tv,komorkomania.pl,luxlux.pl,medycyna24.pl,m.domodi.pl,mixer.pl,money.pl,nocowanie.pl,o2.pl,open.fm,parenting.pl,pinger.pl,pogodnie.pl,pudelek.pl,pytamy.pl,samosia.pl,smog.pl,snobka.pl,testwiedzy.pl,~sportowefakty.wp.pl,wp.pl##+js(addEventListener-defuser.js, DOMContentLoaded, :setTimeout)
dobreprogramy.pl,domodi.pl,homebook.pl##+js(addEventListener-defuser.js, message, e.origin)
dobreprogramy.pl,domodi.pl,homebook.pl##+js(setTimeout-defuser.js, message:"Not responding", 3000)

Klikam “Zaloguj się” i mam refresh strony, bo niby jestem zalogowany.

To się wyloguj.

Jak mam się wylogować, skoro nie mam menu użytkownika?

Logujesz się na forum, więc tu użyj przycisku wylogowania. Czasem sam mam dziwne odjazdy na portalu jak się zaloguję poprzez forum.

1 polubienie