Blue Screen i Zużywanie Pamięci Fizycznej


(buubaaa321) #1

Natknął mnie problem z tym o to screenem http://helpdeskgeek.com/wp-content/pict ... png?d620e9 , oczywiście u mnie jest to po polsku . Czytałam ten błąd 3 razy z rzędu i tak sobie pomyślałam , że może coś z dyskiem będzie nie tak .. ale nie , no bo dysk jest dobry dlatego , że był sprawdzany jakiś czas temu , wymieniany i nie sądzę aby się tak szybko zepsuł . To co mi przychodzi do głowy w tym momencie to bateria na płycie głównej . Jest dosyć stara , ale pracuje należycie . Może się jakoś zawiesiła czy coś w tym rodzaju bo nic innego nie przychodzi mi do głowy . Nawet nie wiem czy bateria może się jakoś zawiesić . Może gdybym ją wyjęła i włożyła ponownie to nie było , by takiego problemu . Trochę się obawiam czy nie poprzestawia w biosie tych ustawień . Może ktoś już miał taką sytuację i mógłby mi poradzić co z tym zrobić .. No i bardzo bym prosiła o odpowiedź na pytanie czy jak wyjmę baterię to nie poprzestawia mi ustawień ? Z góry dziękuję za udzielenie jakiej kol wiek odpowiedzi . ; )


(falcon89) #2

Czy możesz uruchomić system operacyjny?

Jeśli nie możesz uruchomić w trybie normalnym to spróbuj w Trybie awaryjnym (wciśnij kilka razy F8 po włączeniu komputera).

Sprawdź za pomocą BlueScreenView co powoduje błąd (pokaż screena z programu).


(buubaaa321) #3

Mogę uruchomić normalnie system . Tylko że problem występuje wtedy gdy wchodzę w jeden folder w którym przechowuję zdjęcia na komputerze i wtedy wyłącza się komputer a następnie pokazuje te napisy . Może wirusy ? Co tym sądzisz …


(adam9870) #4

Sprawdź kody błędów na http://support.microsoft.com/gp/errormessage/pl

Ja zacząłbym od analizy zrzutu pamięci

szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html

Analiza bluescreenów na własną rękę:

blue-screen-windows-bit-t491491.html#p3095248

komputer-sie-wylacza-t498828.html#p3137602