Blue screen od czasu do czasu

Witam!

Ostatnio w ciągu miesiąca dostałem 2 blue screeny.Niestety kodu nie odczytałem.Blue screen powstał przy bardzo dużym stresie czyli 100% obciążenia pracka.Zminimalizowany BF3,GG,Skype,Winamp,Xfire pogody , Google Chrome(11kart), mozilla , podgladanie zdjec i instalacja gta4 itp. Chciałem sprawdzić ja se radzi w stresie i pojawił się blue screen.Przeinstalowałem windowsa bo się wystraszyłem i sformatowałem partycje systemową i partycje E:(gry) , a windows wcześniej czy później i tak był do ponownego wgrania.No i na nowym windowsie podobne obciążenie tylko , że bez BF3 i znów blue screen.I jak na razie od tygodnia wszystko jest ok.I moje pytanie czego to mogła być najprawdopodobniej przyczyna?Błędy pamięci?czy zbyt duże obciążenie procka?A dodam jeszcze , ze akurat widnows się akutualizował (windows update).Testowałem komputer całą noc OCCT temperatury w normie.Stres max 58stopni.

Procesor:Intel Core 2 Duo E8500 3.16GHZ , nie kręcony.Oryginalny Boxowy coller.

Ram:2x2GB OCZ

Patryk.

wrzuć tutaj plik minidump który znajduje sie w C:\WINDOWS\Minidump lub C:\WINDOWS\MEMORY.DMP do sprawdzenia

Zobacz:

blue-screen-przerywanie-pobierania-znikanie-tapety-ikon-t485885.html#p3062357

Tak jak kolega mówi, odczyt plików minidump

co to są pliki minidump? Na niebieskim ekranie widać, że system zbiera dane i zapisuje je, właśnie do plików minidump. Te dane dotyczą między innymi tego, co spowodowało problem i pojawienie się takiej sytuacji, o tym jak je analizować piszę w “analiza plików minidump”).

Dwie metody do wyboru.

Pierwsza metoda:

stop-0x0000007e-t114516.html?hilit=minidump#p797977

Druga metoda:

szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html

Następnie analiza plików minidump. W jaki sposób?

wylacza-sie-komputer-t477584.html?hilit=minidump

Być może moje wiadomości w tym temacie okażą się pomocne, albo tu: bsod-caly-czas-t482194.html#p3039304

Na przyszłość, co do przeinstalowywania systemu, można to zrobić bez utraty danych:

naprawa-windows-wirusy-brakujace-pliki-t476472.html#p3005687

procedura-naprawy-systemu-windows-przez-nadpisanie-t447116.html

Różne sprawy instalacji/partycjonowania dysku, gdyby ich omówienie było potrzebne: zmiana-bity-bity-t483865.html#p3048977