Blue Screen -podłączenie/odłączenie Gamepada Logitech do USB

Mam dość dziwny problem. Posiadam pada Logitech Dual Action , po podłączeniu go do USB laptopa często następuje Blue Screen a następnie restart. Dzieje się to w różnych przypadkach. Pierwszy raz zauważyłem to podczas gry, kiedy to nagle pojawił się BSOD. Teraz jednak wystarczy kiedy go włożę, a następnie wyciągne następuje to samo. Problem jest również gdy chcę zaaktualizować sterowniki lub nawet usunąć urządzenie z menadżera urządzeń. Również w trybie awaryjnym.

Oto link do BSOD który pojawia się po wyciągnięciu pada z USB lub w czasie rozgrywki:

min_8177752013_06_30_13_31_33.jpg

Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Możliwe, że masz problem ze sterownikami lub z samymi portami USB.

Na początek poproszę o zrzuty pamięci

Dwie metody do wyboru w celu odczytu

Pierwsza metoda: WinDbg (zapoznaj się z wiadomością napisaną przez przez Robinhio » 04 grudnia 2006 20:56:00)

Druga metoda: BlueScreenView (zapoznaj się z wiadomością napisaną przez przez deFco247 » 21 stycznia 2010 16:55:07)

Gdyby nikt nie odpisywał: samodzielna analiza

Sprawdź kody błędów na http://support.microsoft.com/gp/errormessage/pl

blue-screen-windows-bit-t491491.html#p3095248

komputer-sie-wylacza-t498828.html#p3137602

Dzięki za odpowiedz ale jest problem. W c/windows/mindump nie ma nic. Sprawdziłem w właściwosciach komputera ustawienia i powinien się tam pojawiać po blue screenie ale folder nadal jest pusty.

Oto ustawienia:

min_9161331111.png

Dodane 02.07.2013 (Wt) 16:41

Przepraszam za post pod postem, ale przypomniało mi się że podczas gdy pierwszy raz wystąpił Blue screen używałem później Ccleanera. Czy to miało jakiś wpływ na to że teraz nie robią mi się minidumpy? Pamiętam że przed jego użyciem w folderze C/Windows/Mindump były pliki dmp. Proszę o pomoc.