BlueScreen Przy włączaniu

Witam wyskakuje mi BlueScreen Przy włączaniu Filmów, Tibi i Skype, na razie tylko przy tym. W treści było coś takiego m.in. nv4_mini.sys. Co zrobić. Z góry dzięki.

Mój komputer:

Procesor: AMD Athlon 650MHz

RAMy: 1GB

Karta Graficzna: Nvidia Legancy (Albo jakoś tak) 4MX 440

Windows: 7 Home Premium. Zainstalował się bez problemu, internet chodzi i komputer też szybko chodzi.

Męczy tylko ten bluescreen :twisted:

pobierz najnowsze sterowniki do karty graficznej

Hej,

Najnowsze sterowniki znajdziesz tutaj. Oczywiście przed instalacją najnowszych sterowników warto odinstalować obecną wersję - na przykład poprzez aplet Dodaj/Usuń programy z Panelu sterowania.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Wgraj najnowsze sterowniki, ewentualnie starsze i sprawdź pamięć programem memtest.

Prawdopodobnie masz problem ze sterownikami do karty graficznej. Może pomóc aktualizacja sterowników do karty graficznej do nowszej wersji albo powrót do starszej wersji sterowników jeżeli zaktualizowałeś sterowniki i rozpoczęły się problemy a starsza wersja działała stabilnie.

Jak przeinstalować sterowniki do karty graficznej?

  1. Pobierasz instalator nowej wersji sterowników, uruchamiasz go i instalator najpierw usunie poprzednią wersje sterowników a potem zainstaluje nową wersję. Interakcja ze strony użytkownika polega na klikaniu Dalej (Next) i zgadzaniu się na kolejne ponowne uruchomienia komputera.

  2. Tak jak w pkt. 1) przy czym najpierw samemu ręcznie odinstalowujesz stare sterowniki, np. przy użyciu Driver Sweeper jak-calkowicie-odinstalowac-sterownik-karty-graficznej-t492749.html?hilit=sweeper#p3102733 usuwanie-sterownikow-karty-graficznej-t477391.html#p3011265

Wyszukiwanie sterowników do karty graficznej: brak-plikow-podczas-instalacji-t491490.html?hilit=Name#p3097602

W razie dalszych problemów bardzo dokładnie przejrzyj temat: ciagly-restart-windows-t496986.html

Daj znać o efektach.

Powodzenia.

Pozdrawiam.