Bogdan_G - RIP

Nasz forumowy kolega Bogdan_G nie żyje, zmarł 18 stycznia 2022 roku. Pochowany został 25 stycznia na cmentarzu w Tarnowie Mościcach.

Bogdan_G ostatni raz obecny był na forum 17 stycznia, a ostatni wpis napisał 11 stycznia.

RIP Bogdanie!

Bardzo smutna wiadomość, dzięki Radek za informację.

4 polubienia

Bardzo przykra wiadomość. Niech spoczywa w spokoju. Pokój jego duszy.

Pozdrawiam!

4 polubienia

Bardzo dobrze wspominam aktywność Bogdana na tym forum.

4 polubienia

Będzie go nam (społeczności DP) bardzo brakowało.

Pozdrawiam!

3 polubienia

Niech spoczywa w spokoju.

3 polubienia

Będzie mi Go brakować, szanowałem Go bardzo. Smutek.

3 polubienia

Bardzo przykra wiadomość:(

3 polubienia

Szkoda człowieka.
Zapamiętam go z forum jako kogoś kto zawsze miał najlepiej wyczyszczonego Windowsa ze zbędnych usług na świecie.

5 polubień

Pamiętam, jak na początku - czytając jego posty, dowiedziałem się, że ma już solidny wiek.
Gratulowałem mu szerokiej wiedzy i tej aktywności tutaj na forum i tego, że jest przykładem na to, iż dojrzały wiek nie jest żadną przeszkodą, aby rozwijać swoje pasje i zainteresowania.
Był życzliwy i kulturalny oraz pełen pogody ducha, mimo tego, że jak nadmieniał, zdrowie mu szwankowało i dawało popalić.
PS Mam jeszcze takie pytanie do admina, skąd takie dokładne informacje?
Ktoś z forum miał „fizyczny” z nim kontakt?
Oczywiście jeśli admin chce się podzielić tą informacją.

4 polubienia

Czy ktoś z forum miał, to nie wiem. Ja nie, ale ja miałem też poza forum (jednak szczegóły teraz nie są chyba istotne). Bardzo lubiłem Bogdana (to jego prawdziwe imię, a „G” to pierwsza litera nazwiska), więc z niepokojem obserwowałem, że nie loguje się na forum od wielu tygodni, gdy wcześniej był tu praktycznie codziennie. Pisałem „tu i tam”…
No i dowiedziałem się, że 18 stycznia zmarł. Miał 69 lat.
I powiem, że szczerze zasmuciła mnie ta wiadomość. :sleepy:

2 polubienia

Szkoda, bo faktycznie komunikatywna osoba i kulturalna.

2 polubienia

Też zauważyłem że Bogdan się nie loguje. Bardzo żałuje, że go nie ma.

1 polubienie

Szkoda, wielka szkoda.

2 polubienia

Bywalec na forum od dłuższego czasu. Szkoda.

2 polubienia

Nie umarł wirtualnie.

@Bogdan_G będę linkował Twoje porady, jakbyś tu z Nami był :wave:

5 polubień

Dziękuję za informację. Forum bez Bogdana już nie będzie tym samym forum. Szkoda, że odszedł z tego świata. Dojrzały, ale jeszcze młody facet. Bogdan był bardzo specyficznym człowiekiem i będzie go tu brakowało mnie i pewnie wielu osobom.

4 polubienia

Wiem, że to temat o Bogdanie ale warto też zauważyć, że od trzech miesięcy nie pojawia się inny bardzo aktywny użytkownik który ani się nie loguje ani nie postuje. Jego odejście z forum było nagłe i nic nie zapowiadało tego. Wiecie o kogo mi chodzi a jeżeli tak to co się z nim dzieje?

Bardzo smutna wiadomość. 69 lat to nie jest dobry wiek do wyprawy na drugą stronę. Bogdana_G będę wspominał ciepło, z sympatią, jako osobę, która lubiła, doceniała i umiała cieszyć się życiem, w każdej jego fazie.

image

3 polubienia

:scream:

Jak zobaczyłem powiadomienie z tego tematu, to wystraszyłem się,
że @Bogdan_G odpisał

:wink:

Taki żarcik na poprawę nastroju

@Bogdan_G na pewno by się nie obraził, poczucia humoru nigdy mu nie brakowało

6 polubień