Bomba Atomowa wybuchła w Korei

czytajac ten temat to chyba bardziej sie zaciekawilem tym wszystkim i wiecej sie nauczylem niz gdzis przez 8 h w szkole :smiley:

a tak na serio bo w ogole nie ogladam TV bo za duzo reklam leci i mnie polscy politycy denerwoja ;/

Tak ja tez coś o tym słyszałem

tak czytam to i sie zastanawiam… tak, było booom pod ziemią, i? USA, UE i inni nałożą sankcje i rozwikłają problem droga dyplomatyczna… bardziej byście sie zainteresowali tym co sie dzieje w kraju, a raczej co ma sie dziać! Chodzi mi o rakiety [parasol ochronny] który Stany chcą wybudować na ziemi Polskiej! Jeśli to zrobimy to czy według zapowiedzi Rosjan wycelują oni w Nas swoje rakiety? Tzn. w baze, i co będzie po takim czymś? Odwet? Pomoc od USA? Czy wyjdzie Kaczyński i powie “My z nimi nie będziemy rozmawiać, w tym incydencie brały udział służby! To dzieło szatana i dziennikaży z TVN”

pierwszy to raz? Polska ze względu na swoje położenie geopolityczne jest buforem pomiędzy wschodem a zachodem (sytuacja troszeczkę się zmieniła po naszym przystąpieniu do NATO, ale de facto wciąż jest aktualna), więc chcąc niechcąc wielokrotnie byliśmy celem głowic atomowych, gdyż to właśnie na terenie Polski znalazły by się armie NATO w kilka godzin po rozpoczęciu wojny

Airborn fakt nie pierwszy, ale ciekawi mnie poprostu jakby wyglądała cała akcja… jak dlamnie mogą te bazy i rakiety budować aby Rosja zaczeła sie tego draństwa bać… wole być “pod rządami USA” niż “ZSRR” :wink: < tak celowo napisałem “ZSRR” jakby ktoś niewiedział

mam nadzieję, że istnieją jednak obywatele, którzy od Rosji i USA wolą się trzymać z daleka…

freedom owszem są, w tym i ja, ale jeśli w wypadku wojny to pomyś co sie z nami stanie… nieobronimy sie… polskie wojsko to niezły burdel a ludzi co byli po wojsku to nawet obronić sie na ulicy niepotrafią… nie wszyecy ale nie raz widziałem takich “kozaczków” co to mówili “aaa wiecie w wojsku byłem to sie nauczyłem i nikt mi niepodskoczy” a dzień poźniej chodził ze złamanym nosem i limem pod okiem :wink:

Kiedyś w “złotych latach PRL-u” byliśmy na celu. Mieliśmy wraz z naszymi “braćmi” ze wschodu ruszyć na RFN, Danię i Norwegię oraz odpalać głowice atomowe w stronę imperialistów z zachodu :slight_smile: Mam na myśli plany ataku UW na NATO.