Brak głosu po formacie

ja proponuję zainstalować program EVEREST i wkleić raport z diagnostyki całego komputera ;-).

Pole Wartość

Mikroukład płyty głównej nVIDIA nForce2 400

Pole Wartość

Nazwa płyty głównej Soltek SL-NV400-64/L64 (5 PCI, 1 AGP, 2 DIMM, Audio)

Pole Wartość

Typ procesora AMD Athlon XP, 1833 MHz (11 x 167) 2500+

Pole Wartość

Karta dźwiękowa Creative EMU10K1 SB Live! Audio Processor

OK.'s?

Droga koleżanko :slight_smile: spróbuj ściągnąć te sterowniki do twojej karty

http://www.electricstart.de/driver/kxdrv3537-full.exe

i powinno być ok

gruchacz , podał mi adres(dzięki), z którego to skorzystałam i proszę jest postęp, na miarę rewolucji. Na pięć głośników - dwa działają !!

Reszta najwyraźniej niepodłączona albo sprawdź.

Start -> Ustawienia -> Panel Sterowania -> Dźwięk,mowa i urządzenia audio -> Dźwięki i urządzenia audio -> Na dole zaawansowane

Sprawdź czy masz ustawione głośniki 5.1.

To nie to - ustawienia były zaawansowane!

MagdaPrzyby , jeżeli odtwarzasz muzykę STEREO, to będą działać tylko dwa głośniki + subwoofer.

Najlepiej sprawdź na filmie DVD, jeżeli posiadasz. W ustawieniach filmu DVD zmień na dźwięk Dolby Digital 5.1.

Spróbuj tez zrobić tak:

Kliknij prawym przyciskiem myszy na głośniczku na pasku Tray (na dole, z prawej strony), wybierz EAX Settings, zakładka CMSS 3D, zaznacz “ptaszka” przy Enable CMSS 3D Surround. Uruchom ponownie komputer. Powinnaś teraz mieć dźwięk we wszystkich głośnikach podczas odtwarzania muzyki.

(Oczywiście to wszystko działa tylko wtedy, gdy masz zainstalowane sterowniki od Creative).

Fakt że efekty pseudo 3d nazywają się innaczej nie oznacza że nie ma ich w innych układach dźwiękowych i odpowienich sterownikach…

Ja nie piszę, że efektu 3D nie da się osiągnąć na innych kartach dźwiękowych i innych sterownikach.

Ja piszę o karcie dźwiękowej SB Audigy SE, że aby wyciągnąć z niej efekt 3D przy dźwięku STEREO, należy posiadać sterowniki od producenta sprzętu, czyli od Creative.