Brak głosu w Acer EX 5220 051G12

Otóż zainstalowałem wszystkie sterowniki do notebooka acer EX 5220 051G12 i nie działa głos(oczywiście stery do dźwięku zainstalowane) czy potrzebne są kodeki czy jest jakiś inny powód?

Miałem ten sam problem wgraj sterowniki ze strony producenta lub CD jako ostatni wgraj sterownik modemu i zrestartuj komputer powinnieneś mieć dźwięk napisz czy pomogło

nie pomogło :frowning: a jest może jakaś kolejność w instalowaniu sterowników?

jaginstal , ja mam taki problem że wszelakie modyfikacje dźwięków są aktywne jak zainstaluje się sterownik bluetoth .A jak zainstaluje sterowniki realtek to w menadżerze urządzeń nic nie ma o tym sterowniku tylko jest coś takiego jak “Dźwięk Bluetooth” i "Wysokiej jakości dźwięk Bluetooth"wiesz co z tym zrobić? Może masz jakieś screeny i gdybyś mógł podaj nazwę sterownika do dźwięku do sys.XP

Ja mam sterownik Realtek Hight definition audio i u mnie działa cieżko doradzić na odległość może pomoże przeinstalowaćsystem i ponowne wgranie sterowników

A nie wierz przypadkiem czy to obojętne który sterownik powinno wgrać się pierwszy

a którą wersje to sobie wgram tą samą może zadziała…

ja wgrałem v5.10.0.5423. a po wgraniu wszystkich sterowników wgrałem modem

upewnij się, że masz poprawkę KB888111(WinXP) - jeśli jej nie masz - najpierw ona - później sterownik HDAudio

w laptopie nie mam neta…

to ściągnij np teraz stąd: http://file4u.pl/download/556225/kb888111xpsp2.exe

przerzuć np na pendrive i do lap[ka :slight_smile:

nie działa link ;/

Już nic nie kupie z firmy Acer to wam już obiecuje

Jestem po formacie zainstalowałem wszystko od początku i nic…nie ukrywam najgorszy zakup w te święta:(

(zasra*e acery)

czy to pomaga bo już mam ściągniętego???

wprowadziłem do laptopa i nic :frowning: zaraz chyba wyrzuce go przez okno…

Pomoże mi ktoś???

to może zadam inaczej sformułowane pytanie jak zainstalowąc sterownik do karty dźwięku żeby w laptopie chulał głos???

Tutaj są wszelakie sterowniki do twojego Acera;]. Wystarczy trochę poszukac.

mam identyczne stery jak w linku ale głos mi dalej nie działa…