Brak głosu w Acer EX 5220 051G12

(Szymonnowak4) #1

Otóż zainstalowałem wszystkie sterowniki do notebooka acer EX 5220 051G12 i nie działa głos(oczywiście stery do dźwięku zainstalowane) czy potrzebne są kodeki czy jest jakiś inny powód?

(Jaginstal) #2

Miałem ten sam problem wgraj sterowniki ze strony producenta lub CD jako ostatni wgraj sterownik modemu i zrestartuj komputer powinnieneś mieć dźwięk napisz czy pomogło

(Szymonnowak4) #3

nie pomogło :frowning: a jest może jakaś kolejność w instalowaniu sterowników?

jaginstal , ja mam taki problem że wszelakie modyfikacje dźwięków są aktywne jak zainstaluje się sterownik bluetoth .A jak zainstaluje sterowniki realtek to w menadżerze urządzeń nic nie ma o tym sterowniku tylko jest coś takiego jak "Dźwięk Bluetooth" i "Wysokiej jakości dźwięk Bluetooth"wiesz co z tym zrobić? Może masz jakieś screeny i gdybyś mógł podaj nazwę sterownika do dźwięku do sys.XP

(Jaginstal) #4

Ja mam sterownik Realtek Hight definition audio i u mnie działa cieżko doradzić na odległość może pomoże przeinstalowaćsystem i ponowne wgranie sterowników

(Szymonnowak4) #5

A nie wierz przypadkiem czy to obojętne który sterownik powinno wgrać się pierwszy

(Szymonnowak4) #6

a którą wersje to sobie wgram tą samą może zadziała...

(Jaginstal) #7

ja wgrałem v5.10.0.5423. a po wgraniu wszystkich sterowników wgrałem modem

(Jag1661) #8

upewnij się, że masz poprawkę KB888111(WinXP) - jeśli jej nie masz - najpierw ona - później sterownik HDAudio

(Szymonnowak4) #9

w laptopie nie mam neta....

(Jag1661) #10

to ściągnij np teraz stąd: http://file4u.pl/download/556225/kb888111xpsp2.exe

przerzuć np na pendrive i do lap[ka :slight_smile:

(Szymonnowak4) #11

nie działa link ;/

(Szymonnowak4) #12

Już nic nie kupie z firmy Acer to wam już obiecuje

(Szymonnowak4) #13

Jestem po formacie zainstalowałem wszystko od początku i nic...nie ukrywam najgorszy zakup w te święta:(

(Szymonnowak4) #14

(zasra*e acery)

(Szymonnowak4) #15

czy to pomaga bo już mam ściągniętego???????????????

(Szymonnowak4) #16

wprowadziłem do laptopa i nic :frowning: zaraz chyba wyrzuce go przez okno...

(Szymonnowak4) #17

Pomoże mi ktoś???

(Szymonnowak4) #18

to może zadam inaczej sformułowane pytanie jak zainstalowąc sterownik do karty dźwięku żeby w laptopie chulał głos???

(kozunio12) #19

Tutaj są wszelakie sterowniki do twojego Acera;]. Wystarczy trochę poszukac.

(Szymonnowak4) #20

mam identyczne stery jak w linku ale głos mi dalej nie działa...