Brak komentarzy na stronie głównej

Od kilku dni zauważyłem, ze na głównej DP nie można komentować? Czemu?

To chyba pytanie do redakcji.

Może było za dużo botów :stuck_out_tongue: , albo anonimów (Anonymous)

Myślałem, ze WP protestuje w ten sposób Rosję.

Tzn.?

Nie bardzo rozumiem, co mają z komentarzami na głównej wspólnego, Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie?

A ja Was nie rozumiem.

To twój problem.

Poprawnie będzie np. WP protestuje w ten sposób, przeciw działaniom Rosji.

tzn :wink:

Sztuką jest się dogadać :slight_smile:

Też to zauważyłem. Nawet chciałem o tym napisać na forum ale doszedłem do wniosku, że poczekam aż inni zauważą. I chyba tydzień minął. Co chyba znaczy, że te komentarze na głównej nie są jakoś specjalne ważne dla społeczności forum :wink:

Zanim źródło się ujawni - może w ten sposób:
„nie chcemy karmić trolli politycznych dostępem do komentarzy”.

Przecież było puszczone info o tym na WP że w serwisach należących do WP komentarze zostają wyłączone by uciszyć rosyjskich trolli szerzących dezinformacje. @januszek tak uważnie śledzi wszystkie fakenewsy a podstawowe informacje przegapia. :wink:

Agresja Rosja na Ukraina Wirtualna Polska wyłączyła komentarze newsy artykuły Interia blokada (wirtualnemedia.pl)

1 polubienie

WP nie potrzebuje rosyjskich trolii, posiada swoich.

Tu są:

Jak chodzi o wymienienienie ich pod tym tytułem to niestety 4 anominy się nie zalogowały to system ich nie wyróżnia.


Tu są nie mylić z Tuson (Tucson).

Cześć wszystkim. Widzę, że w praktyce odpowiedź została już znaleziona, ale dla formalności odpowiadam:

Będziemy się tego trzymać do skutku.

Jak już pisałem rosja w polsce nie potrzebuje troli dezinformacyjnych wystarczy są są sadaje i janusze polscy de***e wyręczają ruskie trolle i boty wyśmienicie.

Ten film to też robota rosyjskich troli?

Wałęsa

Ciekawe, czy był trzeźwy, jak o tym mówił.

Jeżeli tyle masz do powiedzenia na temat tego materiału, to może nie ośmieszaj się prymitywnymi wpisami.