Brak możliwości zmiany ustawień w panelu sterowania NVIDIA

Uruchom laptopa z płyty W8.1 i opcja naprawy - napisane.

 

Dodatkowo wrzucisz cały smart dysku z najnowszego HD Tune, opcja health.

 

Edit:

 

I nie wiem jak Ty system instalowałeś, ale powinno się minimum sformatować partycję systemową wgrać świeży system w8.1 + sterowniki do płyty głównej + kompletna aktualizacja systemu + stery do integry jak potrzeba + stery go dedykowanej i reszta.

Tej 2 czesci nie rozumiem

System nie startuje, więc hd tune za bardzo nie odpalisz, chyba że z windows live albo przekładając dysk do innego PC.

Zacznij od opcji naprawy.

A strace dane, co w ogóle robi ta opcja naprawy? Doinstaluje mi tylko sterowniki?

Nie stracisz danych tylko naprawi opcje rozruchu systemu.

 

Jak uruchomisz system, daj screen z HD Tune.

Powinna wykryć, że nie możesz odpalić kompa i naprawi podstawowe pliki startowe. Danych od samej tej operacji nie stracisz.

Mam, 3 opcje po wybraniu naprawy, 1. Refresh yout pc, 2. Reset your pc oraz3. Adwanced options

Sprawdź advanced, co w nim jest. Refresh zostawimy ewentualnie na koniec. To przywrócenie windows z zachowaniem danych.

System restore

System image recovery

Startup repair

Command prompt

Startup repair wybierz.

http://artykuly.softonic.pl/naprawianie-systemu-windows-8-1-z-dvdusb-instalacyjnego

ODPALIŁ w 800/600 tak na oko

Więc teraz instaluj sterowniki w podanej wcześniej kolejności - integra, restart i potem nvidia.

A moge tym programem, sw updater czy lepiej nie

Mogą to nie być najnowsze sterowniki, ale na pewno będą działające.

Daj najpierw screen z HD Tune.

 

Użyj narzędzia SW Update.

 

A wcześniej zrób czyszczenie systemu np: ccleanerem.

Pytam się, ponieważ nie mogę znaleźć sterowników do intel hd 3000. Wiem, że nie potrafię szukać stąd to pytanie.

Wybacz, Ty masz 6 lat? no wszystko napisane - zero własnej inicjatywy.

HD Tune to jakiś program, jeśli tak to skąd go zdobyć?

Rozumiem, że zadaję głupie pytania, ale można powiedzieć, że się trochę przestraszyłem. Wolę się już o wszystko pytać.

https://www.google.pl/search?q=hd+tune+5.50&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=8unNVMfyAYShPaTfgPAE