Brak możliwości zmiany ustawień w panelu sterowania NVIDIA

OK, mam i co w nim zrobić?

Screen z zakładki health wrzuć, u góry są dedykowane przyciski do robienia screenów.

Uruchom program i opcja health i wklej zawartość całego smart tutaj - z reguły to dwa screeny.

post-273087-0-83839600-1422781258_thumb.

No i jest problem z dyskiem i w sumie trzeba byłoby go wyzerować i sprawdzić.

 

Wcześniej nie było problemów z pracą systemu?

Nie

Dobra, czyszczenie systemu i użyj SW + kompletna aktualizacja systemu i sprawdź.

 

Dysk, problem parametr C4.

Pobieram wszystko co mi zaznaczył

ten program, jakieś 2,71 gb

Nie znam programu, to Ci nie powiem, musiałbym zobaczyć screen z niego.

 

Ale to program firmowy Samsunga, więc chyba wie co robi.

 

Edit:

 

http://www.samsung.com/pl/support/swupdate/support-swupdate-popup.html

 

 

Tak więc i ściąga aktualizacje systemowe, więc trochę tego jest.

Gwoli wyjaśnienia, błąd który wyskoczył po odinstalowaniu sterowników nie ma z nimi nic wspólnego, czysty przypadek, bardzo prawdopodobne, że pliki rozruchowe znalazły się na uszkodzonych sektorach dysku.

Bardzo wam wszystkim dziękuję :-D, wszystko już działa, mam nadzieję, że ten temat się jeszcze komuś przyda, bo ja nie spotkałem się z takim tematem na polskich forach. Mam jeszcze małe pytanie, co z tym uszkodzonym sektorem?

Możesz uruchomić Test disk systemowy,  skan trochę trwa, być może poradzi sobie z przeniesieniem.

OK, i jeszcze jedno pytanie, ostatnie i zamykam, po tym naprawianiu systemu mam nową partycję (F). Jak ją ukryć, co z nią zrobić?

post-273087-0-88404000-1422786764_thumb.

Ta partycja to mała partycja rozruchowa Windows, wejdź w zarządzanie dyskami w systemie -> klik na tą partycję prawym myszy -> zmień literę dysku -> nowe okienko “usuń”. Restart systemu, nie powinno być żadnego problemu, jeżeli system z jakiegoś bliżej nieznanego powodu odmówi posłuszeństwa to metodę naprawy rozruchu już znasz :smiley:

Wolę tego już nie robić, tak czy inaczej dziękuję i Pozdrawiam.